Zavřít reklamu

V pátek jsme pro vás ve spolupráci se společností Digiarty spustili víkendovou soutěž o sluchátka AirPods. K jejímu řádnému ukončení pak došlo během pondělního rána a nyní už nezbývá nic jiného, než vylosovat jednoho šťastlivce.

Zájem o výhru v podobě Apple AirPods byl skutečně enormní. Důkazem je více než 400 komentářů pod příspěvkem, pomocí kterých jste se do soutěže mohli zapojit. Tímto bychom vám chtěli poděkovat za veškerou přízeň. Hojná účast nám jen potvrdila, že o podobné soutěže máte značný zájem a určitě plánujeme uspořádání podobných akcí i do budoucna. Nyní ale už pojďme na samotné vylosování výherce.

Komentáře byly mnohdy kreativní. Aby ale vybrání výherce bylo skutečně spravedlivé, a nikoli jen na základě subjektivního názoru, rozhodli jsme se použít metodu losování. Celý proces jsme navíc zaznamenali na video, které můžete zhlédnout níže. Výhercem se stává Ivan Potměšil, kterému tímto gratulujeme! 🥳 Zároveň výherce prosíme o zkontrolování e-mailové schránky, kde by měl již v tomto okamžiku naleznout e-mail ohledně předání výhry.

Dnes nejčtenější

Další články