Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  podle mě trh je nasycen , vidím to na sobě , notebuk jsem vyměňoval každé dva roky, mobil každý rok. Od té doby co mám Air (4 roky) vůbec nemám potřebu ho měnit a telefon jak by smet. Kvalita a parametry těch věcí jsou naprosto dostatečné a motivace k výměně, krom ega, vlastně není . Prodávat se budou jen levné stroje na nevyspělých trzích, což znamená generování daleko menších zisků etc.

  Pořád samá Čína, Čína, Čína. Proč by mě mělo zajímat, jak si vede Apple v Číně? Mě zajímají služby v Evropě, především v ČR. Takový Samsung byl z čínského trhu už prakticky vymazán a nikde se o tom 5x denně nepíše.

  Apple už taky začal vyrábět lodě pane redaktore Ovečko?

  Co to tu meleš o lodích a proč by p. redaktor neměl být Ovečka,když to je stránka o Apple,podle mě vy tu nemáte co dělat,když vás Apple točí

  Melete Vy, článek má zavádějící nadpis, je o snížení prodeje mobilů jako celku, az pak člověk zjistí, že jde o chudáka Apple, kterému padají prodeje. A co s tim bude Cook dělat.

  Takovéto články se píší vlasně proč ? Abych si koupil pro jistotu do zálohy dalších pět smartphonů ? Jsou to ve finále předražené šroty, kde každý druhý koupený mobil jde do popelnice, protože nefunguje, nebo má problémy s funkčností. Klasické spotřební zboží…..a jestli bude útlum, tak možná na západě. Na východě bude pořád hlad po takových věcech….

Vložte vlastní komentář

celý text