Zavřít reklamu
Zpět na článek

Vaše názory

  podle mě trh je nasycen , vidím to na sobě , notebuk jsem vyměňoval každé dva roky, mobil každý rok. Od té doby co mám Air (4 roky) vůbec nemám potřebu ho měnit a telefon jak by smet. Kvalita a parametry těch věcí jsou naprosto dostatečné a motivace k výměně, krom ega, vlastně není . Prodávat se budou jen levné stroje na nevyspělých trzích, což znamená generování daleko menších zisků etc.

  Reagovat

  Pořád samá Čína, Čína, Čína. Proč by mě mělo zajímat, jak si vede Apple v Číně? Mě zajímají služby v Evropě, především v ČR. Takový Samsung byl z čínského trhu už prakticky vymazán a nikde se o tom 5x denně nepíše.

  Reagovat

  Apple už taky začal vyrábět lodě pane redaktore Ovečko?

  Reagovat

  Co to tu meleš o lodích a proč by p. redaktor neměl být Ovečka,když to je stránka o Apple,podle mě vy tu nemáte co dělat,když vás Apple točí

  Reagovat

  Melete Vy, článek má zavádějící nadpis, je o snížení prodeje mobilů jako celku, az pak člověk zjistí, že jde o chudáka Apple, kterému padají prodeje. A co s tim bude Cook dělat.

  Takovéto články se píší vlasně proč ? Abych si koupil pro jistotu do zálohy dalších pět smartphonů ? Jsou to ve finále předražené šroty, kde každý druhý koupený mobil jde do popelnice, protože nefunguje, nebo má problémy s funkčností. Klasické spotřební zboží…..a jestli bude útlum, tak možná na západě. Na východě bude pořád hlad po takových věcech….

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více


Leitz

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek