Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    … ono by uplne stacilo, kdyby iOS mel poradny proprietarni cesky slovnik a poradne funkce pro psani textu s predvidanim. V tomhle jsou 100 let za Googlem a je to jedna z velkych vad iOS. A klavesnice 3-tich stran to kvuli omezenim iOS nemuzou resit uplne zcela. Bohuzel

    ??? Zapnem dáta a diktujem …. píše to dokonca spisovne…a že si to niekto uchováva 7 dni? No a? Súkromné veci do mobilu netreba …ale to by tu na svete nemohlo byt 90% zavistlakov na FB

    Textove substituce pouzivam treba na vyplnovani emailu, ruznych cisel atd. Treba na „m1“ mam svuj email, „m2“ firemni, „cu1“ mi vrati moje cislo bankovniho uctu atd. Docela uzitecna funkce.

    Nejlepší je SwiftKey – psaní tahem prstu je absolutně nejrychlejší. Zatím mi přijde lepší než GBoard, kde je s některými slovy problém (např.: „přeposílám“ – i po uložení slova do slovníku jej má problém napsat/navrhnout).
    Když se mi nechce psát, tak zprávu nadiktuji. Je to naprosto přesné a pohodlné. Když uprostřed nebo na konci věty řeknu „čárka“ nebo „tečka“, apod., tak se napíše i zmíněný znak. Vyťukávání mi přijde jako hudba 90.let.

Vložte vlastní komentář

celý text