Zavřít reklamu

Mobilní hra Rangers of Oblivion, která spadá do žánru MMORPG her, je připravena k vydání. Po zhruba měsíci beta testování je nyní nastaveno datum jejího vydání v Evropě na 14. ledna. Hra může nápadně připomínat titul Monster Hunter z konzolí PlayStation 4 a Xbox One. Rangers of Oblivion se totiž také budete vydávat na lov monster.

Vše se odehrává ve velmi rozlehlém herním fantasy světě, kde budete zabíjením monster sbírat loot. Díky němu poté využijete crafting a možnost úprav vybavení a zbraní. Vzhledem k tomu, že se jedná o mobilní titul, potěší také funkce střídání dne a noci společně s dynamicky se proměňujícím počasím.

Na tyto funkce se můžete podívat v novém traileru výše. Na konci článku navíc naleznete další video s gameplay záběry. Hra minimálně na videích působí opravdu kvalitním dojmem a mohla by zaujmout velké množství milovníků tohoto žánru.

Kromě lovení monster je připravena i celá řada dalších aktivit od hledání pokladů, vaření, rybaření a třeba i chytání divokých koní. Jak už to u her tohoto žánru bývá zvykem, i Rangers of Oblivion budou free-to-play a vy už si nyní můžete v App Storu titul rezervovat. Dáte tomuto RPG šanci i vy?

rangers of oblivion fb
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější