Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Na některých zahraničních webech jsem se taky dočetl, že Apple před několika lety koupil doménu icloud.net a pracuje na vlastní sociální síti. Pokud je to pravda, tak by to mohlo mít solidní podmínky pro úspěch, vzhledem k přešlapům a problémům od Facebooku až po Google+.

  V neposlední řadě bych uvítal, kdybych mohl spravovat svůj e-mail na vlastní doméně u Applu na iCloudu. Teď si „zbytečně“ platím GSuite u Googlu a ještě se mi ta jejich umělá inteligence hrabe v soukromí..

  Já bych přivítal zvětšení prostoru iCloudu. Máš 10 zařízení,máš nárok na 10x 5GB.

  10 zařízení má málokdo, ale je pravdou, že by těch 5GB mohli zvednout na 15-20GB a rozšířit nabídku o 1TB za 149,-Kč, např.

  A je problém dávat každý měsíc 25 korun za 50Gb? Jako někdo kdo vlastní a kupuje výrobky od firmy Apple? Nemyslím si. 300 Korun za rok je pakatel.

  Jestli máš 10 zařízení od Applu, tak Ti asi fakt bude dělat problém 250 korun měsíčně za 2TB iCloud…. Tyhle tlučhuby mám nejraději…

  Nikde nevidím, že by napsal, že on má 10 zařízení. Pochopil jsem to jako matematický příklad – že by se základní 5GB úložiště mělo násobit podle počtu zařízení.

  myslim, ze namisto “novych” sluzeb by bylo lepsi se venovat rozsireni tech stavajicich do dalsich civilizovanych zemi. Treba jeji mapy jsou mimo US porad hodne velka bida.

  s první částí souhlasím, rozšiřování služeb do dalších zemí je u Applu opravdu žalostné. Mapy jsou však již na velmi dobré úrovni i mimo USA. Používám je jako řidič Taxify, přešel jsem z Wazu, který pro mě byl při řízení čím dál méňe přehledný.

  hm, zvláštní, Mapy od Applu mají úspěšnost vyhledání cíle v ČR 10 %, ale možná jezdím po „hic sunt leones“ oblastech :-)

  a mohu vidět tu studii, ze které čerpáte tyto data? Pravděpodobně jsem totiž jen jednoho zákazníka z deseti odvezl na správné místo. Díky

  ach jo
  nové služby ktoré ak nebudú lokalizovane sú pre pre väčšinu používateľov v SK a CZ iPhone bezpredmetné
  a zdravotné mimo usa nebudú fungovať
  mne by začiatok stačilo jestvujúce služby lokalizovať a spustiť aj pre SK a CZ
  napr za apple watch zaplatím rovnako ako US zákazník ktorý ma v cene má aj EKG ale ja nie
  ale to na dlhšie písanie prečo Apple kašle na podporu minoritných trhov

  Myslím si, ue o nič moc, čo sa týka EKG neprichádzame. Správne by sa malo hovoriť o kontrole srdcovej akcie, pretože IWatch dokážu zistiť arytmiu – tá môže byť občas aj u zdravého človeka – extrasystola je docela bežná. Hodinky zistia, čo nie je zase úplne nepodstatné – fibriláciu. Nedokážu však diagnostikovať infarkt. Cely problém tkvie v technických možnostiach hodiniek. EKG potrebuje 4 končatinové zvody – ruky a nohy a 6 závodov na hrudníku. Hodinky môžu zisťovať tak maximálne akciu – takže o EKG sa jednať nemôže. Tá krivka, čo tam beží je na všetkých hodinkách rovnaká – môže sa líšiť len priestor medzi dvoma po sebe idúcimi údermi srdca – a práve u fibrlicie akcia chybá. Ale je fakt, že Apple by sa už mohol posnažíť a lokalizovať SIRI, miesto hluposti typu – nové smajliky zavhodovej misy. Lenže Steve už nežije a Tom – škoda reči. Vývoj akcii Applu svedčí o tom, čo si zákazníci začínajú myslieť o Apple. Bohužiaľ.

  presne aj toto mna hneva. iphony su dobre telefony, ale na krajiny mimo usa apple kasle. polka veci nefunguje a to dost znehodnocuje meno firmy. Verim tomu keby apple rozsiril sluzby aj mimo usa ma lepsie predaje a nepadnu mu tak akcie. hardwerovo dobry telefon predava uz kde kto…

  A je problém dávat každý měsíc 25 korun za 50Gb? Jako někdo kdo vlastní a kupuje výrobky od firmy Apple? Nemyslím si. 300 Korun za rok je pakatel.

  Sluzby budou luxusni ale ne pro nas, jen pro amiky. Pro nas to bude jen dalsi ekg, mas to ale nemuzes to pouzivat. Hlavne jde o to jim to zaplatit. Samozrejme ze u nas to bude drazsi nez v Usa. Nekdo na ty amiky musi doplacet.

Vložte vlastní komentář

celý text