Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Možná super ale já koupil 2x a obě jsem vrátil , přenos od pravého sluchátka do levého trošku nefungovalo, tak levé sluchátko každou sekundu vypadávalo a to jsem seděl, když jsem zkusil chodit tak to se nedalo vůbec poslouchat, pouze když jsem seděl a dal ruce za hlavu tak přenos nebyl přerušen a nejsem sám kdo měl problém s levým sluchátkem viz recenze.
  Nakonec jsem volil sluchátka od Lamax a super.
  Za mě velké zklamání.

  Zdravíme,
  mrzí nás, že jste narazil na vadné kousky, na problému jsme zamakali a odstranili. Sluchátka testovalo a zakoupilo mnoho lidí, a hrajou jim obě sluchátka:)
  Kdyby jste měl jakékoli dotazy klidně nám napište na info@niceboy.cz

  Niceboy

  Mám prosím dotaz, apple watch 4 s Bluetoothem 5….budou například Niceboy s Bluetoothem 4 s nima fungovat?

  zdravíme, tyto technologie jsou kompatibilní. takže pokud je možný k apple watch připojit jiné bluetooth zařízení a spárovat je mezi sebou tak to nebude problém.
  Ale dotaz bych směřoval na Apple jestli lze párovat jiná BT zařízení přímo s apple watch

  Používám s iphonem X a fungují suprově. Zvuk je čistý a sluchátka působí stylově, sedí skvěle v uchu a nikde nepřekáží.
  Líbí se mi celkový vzhled sluchátek.

  Kúpila som si tieto sluchátka a fungovali určitú dobu super. Potom sa mi rozladili a nedajú sa používať spolu. A tak si dám ľavé sluchátko napojené na hudbu v jednom telefóne a pravé napojím na druhý telefón, ktorý používam na telefonovanie. Proste pre mňa absolútne fantastické.

  Prosím chtěla jsem se zeptat, jestli tyto sluchátka fungují i na notebook? Popřípadě jesli mi můžete prosím poradit, které by se dali připojit přes notebook? Děkuji moc

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.