Zavřít reklamu

Přestože se mnohým z nás může zdát, že jsme se představení a vydání nového iOS 12 dočkali teprve před pár týdny, faktem je, že nás od prvního kontaktu s tímto systémem bude již brzy dělit dobrý půlrok. K odhalení nového systému totiž došlo už 4. června loňského roku na úvodní keynote vývojářské konference WWDC. S ohledem na toto datum je tak prakticky jasné, že již Apple intenzivně pracuje na jeho nástupci, kterého by nám mohl opět na začátku června představit. A jak se zdá, práce jsou čím dál intenzivnější. 

Některé zahraniční servery v čele s MacRumors odhalily pomocí nástroje Google Analytics návštěvníky, které na jejich weby chodí právě přes iPhony či iPady s iOS 13. První vlaštovky se začaly ve statistikách objevovat dokonce už v průběhu října, byť ve velmi malé míře. S blížícím se červnem 2019 však návštěvy z iOS 13 nabírají na síle, což se dá považovat za dobré znamení naznačující, že vývoj systému probíhá zdárně. 

ios13testinganalytics-800x338

Pokud si myslíte, že se jedná o velmi vzácný jev, jste na omylu. I v minulých letech šlo totiž v Google Analytics dohledat testování dosud nevydaných operačních systémů či dokonce hardwarových produktů. Pravdou však je, že s testováním iOS 13 začal Apple o poznání dříve než s iOS 12. Ten byl totiž v Analytics dohledatelný zhruba v dubnu loňského roku. 

Dočkáme se něčeho takového?:

V tuto chvíli není bohužel příliš jasno v tom, jaké novinky by mohl iOS 13 přinést. Spekuluje se však nad příchodem spousty novinek pro iPady zejména v multitaskingu. Dorazit by ale měl i vylepšený editor fotek v nativní aplikaci. A kdo ví, třeba se konečně po letech čekání dočkáme i Dark Modu. Chytrá inverze totiž ani zdaleka mnohým z nás nestačí. 

iOS 13 concpet fb

Související články

Dnes nejčtenější

.