Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Stlačený vzduch je na pretrhnutie repráku úplne ideálny :-)

  stlačený vzduch nedoporučuje ani Apple, toto je návod akorát tak na zničení telefonu a rýpat se v konektoru špendlíkem taky, akorát se poničí kovové kontakty, bohatě stačí vatička do uší, popřípadě zubní kartáček, který má co nejjemnější štětinky, radši se prosím držte ofiko návodu přímo od apple: https://support.apple.com/cs-cz/HT207123, tady na tomto serveru opravdu píšou profíci.

  to se všechno může stát, ale považoval jsem za důležité varovat lidi, co mají iphone nově, aby si ho nezničili díky radám tu odborníků…..:)

  Máte pravdu pánové, redaktor byl na chyby důrazně upozorněn a článek byl upraven. Za chyby se omlouváme.

  děkuji za úpravu, neberte to prosím jako mojí provokaci či urážku, ale v článku byly opravdu chyby, na které jsem chtěl upozornit hlavně čtenáře, co mají nově iphone, aby si ho nezničili, děkuji moc za úpravu a přeji pěkný den.

  Zdravím,

  osobně používám pravidelně vlhké čistící ubrousky a nemám pocit,že by telefon dostal nejak zásadně zabrat… Vždy mne jde o to důkladně vyčistit a zničit všechny bakterie. Následně vždy vysusim do sucha, pochopitelně. Dělám pravidelně u všech vydaných iPhone od 6s, nikdy problém. Krásně vyčistí I prach dole z repro. V.

  Přesně tak používám taky vlhčené ubrousky na elektroniku , myslím že je zde tak rok zpátky recenzoval sám Roman Zavřel a on by si nic špatnýho na elektroniku nepatlal . Nejsou drahý a udělají hodně parády , jsem s nima spokojený ! Vlhčenej ubrousek a potom do sucha klasickým papírovým kapesníčkem a telefon je vždycky jako novej . Když se používají jen vlhké obrousky tak to nechává fleky když to zaschne a není to pěkný , proto je třeba doleštit papírovým kapesníčkem nebo něčím podobným.

Vložte vlastní komentář

celý text