Zavřít reklamu

Včera Instagram vypustil do světa novou aktualizaci své aplikace s označením 75.0, která uživatele nejnovějších iPhonů XS Max a XR absolutně nepotěší. Update totiž rozhodil zobrazení aplikace, která se dočkala přizpůsobení novým displejům teprve nedávno. Ihned po uveřejnění do App Storu se internetová fóra začala plnit příspěvky lidí, kteří se s chybou potýkají, přičemž jako první se objevil příspěvek kde jinde, než na Redditu.

Ve výsledku aplikace vypadá, jakoby byla celkově přiblížená, text byl rozmazaný a ikony společně s dalšími grafickými prvky mají mezi sebou abnormální rozestup. Tato chyba ze strany Instagramu bude pravděpodobně odstraněna v následující aktualizaci, která doufejme, že přijde v co nejkratším čase.

Problém se dotýká iPhonů XS Max a XR:

Pokud vlastníte nejnovější jablečný telefon a dosud jsem aktualizaci neprovedli, raději počkejte na vydání další, v které bude tato chyba jistě opravena. Jestliže se vám Instagram aktualizoval na pozadí a tudíž chyba zasahuje i do vašeho rozhraní, nezbývá vám nic jiného, než počkat na zmíněnou opravu.

Takto Instagram po novém updatu „nabobtnal“:

instagram-iphone-xs-74-vs-75

Dnes nejčtenější

.