Zavřít reklamu

Milovníci strategií, radujte se. Očekávaná hra Tropico z dílny britské společnosti Feral Interactive je od včerejšího dne k dostání v App Storu. Tento titul byl napříč herními komunitami velice očekáván a stával se častým předměten nejrůznějších diskuzí. Pokud jste jej nikdy neokusili, jedná se klasickou strategii dříve dostupnou pouze na PC, která klade důraz na politiku. Ve hře se ocitnete v roli diktátora (El Presidente) a vaším hlavním úkolem bude zcela ovládnout ostrov.

Hra Tropico momentálně vychází pouze pro iPad a disponuje předělaným herním prostředím pro dotykové ovládání. Ve hře nenalezneme žádné nákupy v podobě mikrotransakcí, čímž se zajistí férové podmínky pro každého kupujícího. Titulu bychom se měli v roce 2019 dočkat taktéž pro naše jablečné telefony, přičemž se dá očekávat, že spustitelný bude pouze na těch novějších. Pokud se momentálně podíváme na nároky hry, nic jiného se ani nedá očekávat.

Zdali si přejete hru zakoupit, vyjde vás na rovných 299 korun, přičemž musíte vlastnit minimálně iPad páté generace nebo první generaci iPadu Pro. Za danou sumu si dokážete užít hodiny a hodiny ničím nerušené zábavy a máte zajištěto, že daná cena je finální a již se nijak nenavýší.

Prohlédněte si gameplay ze hry ve videu zde:

[appbox appstore id1264531625]

tropico
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata:

Související články

Dnes nejčtenější