Zavřít reklamu

Easter eggs, tedy vtípky, které nám čas od času nechávají ve svých pracích například vývojáři počítačových her či tvůrci filmů, v mobilních aplikacích až tak často nepotkáváme. Tím spíš v aplikacích od samotného Applu. Jelikož se však blíží Vánoce, menšímu vtípku ve své aplikaci se neubránili ani oni.

Máte ve svém telefonu nainstalovanou aplikaci Apple Store? Pak si ji spusťte a do pole pro vyhledávání napište “let it snow”. Již podle hledaného výrazu vám je nejspíš jasné, že se v aplikaci rozpadá sníh. Ten vám pak bude následně padat i při prohlížení různých produktů a dotvářet tak vcelku pěknou vánoční atmosféru.

Jak jsem již psal v úvodním odstavci, podobné žertíky nejsou u vývojářů Applu ničím typickým a je možné, že se podobného vylepšení zas pěkně dlouho nedočkáme. Každopádně se ale jedná o pěkný počin a prohlížení aplikace Apple Store vcelku zpříjemní. Letos na nás navíc ani toto vylepšení nepůsobí jako červený hadr na býka, což jsme však vloni úplně říci nemohli. Před rokem byl totiž iOS 11 touto dobou stále velmi špatný a podobnou úpravu Apple Storu tak mnozí z nás brali spíše jakožto špatný vtip a provokaci, než jako pokus o navození vánoční atmosféry.

IMG_0601

Související články

Dnes nejčtenější

.