Zavřít reklamu

Predvianočné obdobie nám toho v rámci prichádzajúcich herných zážitkov naservírovalo naozaj dosť. Okrem hier ako Command & Conquer: Rivals alebo Tony Hawk’s Skate Jam si na obrazovkách iPhonov už čoskoro budeme môcť vychutnať aj fantastickú adventúru Gone Home, o ktorú sa postarali vývojári z The Fullbright Company. Tento titul si počas svojho operovania na platformách PC, Mac,  Xbox One a PS4 vyslúžil celú škálu prestížnych ocenení, vďaka ktorým sa zaradil medzi skvosty bádajúcich adventúr a logických hier. O port pre iOS sa postará Annapurna Interactive, ktorá má na konte niekoľko cien za najlepšie herné zážitky.

Dejová línia hry je zameraná na príbeh mladej ženy, ktorá sa po rokoch vracia späť do rodinného domu. Atmosféra 90-tych rokov dodáva vizuálu hry príjemný retro dizajn, s čím súvisia aj rôzne prvky, charakteristické práve pre minulé storočie. Interaktívne prostredie plné tajomstiev a záhad preverí nielen vaše orientačné schopnosti, ale aj pamäť na základe rôznych logických hlavolamov a strategických úloh. Ak sa teda radíte do kategórie vyznavačov logických dobrodružných počinov a nerobí vám problém pomalší no aj napriek tomu intenzívny priebeh, hra Gone Home by nemala chýbať vo vašej hernej knižnici.

Gone Home si pre vás nachystá hromadu logických výziev a tajomných záhad. Dokážete sa s nimi vysporiadať? 

Gone Home ponúkne kompletný obsah rovnako ako v prípade verzií na ostatných platformách, bez akéhokoľvek In-App-Purchase dodatkov. Hra tiež zaujme svojou sympatickou cenovkou, ktorá je výrazne nižšia v porovnaní s MacOS. Ak sa tohoto zážitku už neviete dočkať, môžete si hru zaobstarať vo forme predobjednávky a na dostupnosť hry vás upozorní notifikácia. Viac informácií o Gone Home ale aj o jej developeroch nájdete na oficiálnej stránke hry.

  • Hra Gone Home dorazí na zariadenia s iOS už 11. decembra/prosince

[appbox appstore id1377366192]

Gone Home

Dnes nejčtenější

.