Zavřít reklamu

Live Photos jsou v iOS naprosto úžasné. Osobně si je doopravdy nemůžu vynachválit, jelikož jsou o dost lepší, než klasické fotky. Při podržení se z vaší fotky udělá jakési krátké video, které dokáže navodit vzpomínkovou atmosféru o dost více, než obyčejná fotka. S různými obdobami Live Photos jsme se už setkali i u konkurenčního Androidu, avšak pokud byste chtěli klasicky poslat Live Photo z iOS na Android, tak se vám to nepovede. Vždy dotyčnému přijde obyčejná fotka, která funkci Live Photo ztratí. Naštěstí však existuje jednoduchý způsob, pomocí kterého můžeme tohle omezení obejít. Jak tedy na to?

Jak poslat Live Photo z iOS na Android

Nejprve si v našem iOS zařízení, tzn. v iPhonu či iPadu, najedeme do nativní aplikace Fotky. Zde si vyberemerozklikneme fotografii, na které je funkce Live Photo aktivována. Jakmile fotografii rozklikneme, tak přes ní přejedeme zdola nahoru prstem. Zobrazí se okno s efekty, kde vybereme efekt Odrážení a aplikujeme jej na fotografii. Nyní už pouze stačí najet do nativní aplikace Zprávy a fotku s efektem poslat uživateli s Androidem. Live Photo se v tomto případě pošle jako MMSka ve formátu MP4.

Takto jednoduše můžete vašemu kamarádovi či někomu z rodiny poslat Live Photo na Android zařízení. Berte však na vědomí, že i v dnešní době jsou MMS zprávy docela drahé. Rozhodně tak zprávy posílejte s rozvahou, abyste po poslání několika MMSek nezbankrotovali.

iphone-6s-live-photos-fb
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější