Zavřít reklamu

Na internetu najdeme v poslední době mnoho článků, které referují o tom, že uživatelé Androidů čím dál tím častěji přecházejí na jablečný operační systém iOS. Pokud i vy patříte mezi jednoho z těchto uživatelů, tak by vám mohl pomoci program iSkysoft Toolbox – Switch. Pomocí tohoto programu totiž můžete velice jednoduše přesunout data z jednoho telefonu do druhého. Pomocí iSkysoft Toolbox – Switch můžete velice jednoduše přenést z Androidu na iOS kontakty, fotografie, videa, hudbu a všechna ostatní data, která si chcete nechat. A pokud si chcete ze starého telefonu přenést jen některá data, tak si samozřejmě můžete jednoduše vybrat, která to budou.

Program iSkysoft Toolbox – Switch však není určený pouze pro přechod z Androidu na iOS. Pomocí tohoto programu můžete jednoduše přenést soubory jakkoliv mezi oběma operačními systémy, a to klidně i z Androidu na Android či z iOS na iOS. Samotný program je naprosto jednoduchý na používání a samozřejmě je velice rychlý, tudíž samotný přesun dat z jednoho zařízení do druhého zabere jen několik málo minut (samozřejmě záleží na velikosti přenášených dat).

Některé konkurenční programy navíc nepodporují některé typy souborů, a tak je prostě a jednoduše přeskočí. Vy se poté nestačíte divit, kam se některá data poděla. Tohle se vám za žádných okolností s programem iSkysoft Toolbox – Switch nestane. Veškerá data můžete přenášet pouze pomocí tří jednoduchých kroků. Taktéž nesmím zapomenout na otázku bezpečnosti, jelikož program pracuje s daty. Rozhodně se nemusíte bát, že by se data někam zasílala, jelikož celý proces probíhá přímo ve vašem zařízení. Program iSkysoft Toolbox – Switch je tak 100% bezpečný.

Pokud se chystáte na přechod z jednoho telefonu na druhý, jste momentálně narazili na zlatý důl. Program iSkysoft Toolbox – Switch je stvořený pro to, aby vám co možná nejvíce ulehčil práci s přenosem dat. Pomocí tří jednoduchých kroků můžete naprosto jednoduše přenést veškerá data, a to bez jediné ztráty. Program je samozřejmě kompatibilní s nejnovějšími operačními systémy Android i iOS, a tak samo podporuje nejnovější telefony, včetně iPhonu XS, XS Max a XR a z řady Andoridu například Samsung Galaxy S9.

iskysoft_toolbox_fb

Dnes nejčtenější

.