Zavřít reklamu

V posledních verzích operačního systému tvOS byly přidány opravdu nádherné spořiče obrazovky pro Apple TV. Jedná se o spořiče obrazovky zaměřené na vesmírnou tématiku. Pokud jste tedy fanoušky Vesmíru a fascinuje vás teorie nekonečna, určitě se vám tyto spořiče budou líbit. Abychom si nejen spořiče s vesmírnou tématickou mohli do našeho macOS zařízení přidat, musíme si stáhnout spořiče obrazovky Aerial, za kterými stojí vývojář John Coates, za což mu tímto patří velký dík. Jak tedy na to?

Jak si nastavit spořiče z Apple TV na Mac

Jak už jsem zmínil v úvodu, tak abychom si mohli speciální spořiče obrazovky nastavit, tak prvně musíme stáhnout spořiče Aerial. Pro stažení stačí kliknout na tento odkaz. Jakmile se soubor stáhne, tak na něj dvakrát poklikáme. S největší pravděpodobností se vám zobrazí upozornění, ve kterém stojí, že se aplikaci Aerial.saver nepodařilo otevřít. Proto přejdeme do předvoleb systému, kde na vás ihned vyskočí možnost pro instalaci spořiče Aerial. Vybereme si, pro koho chceme spořič instalovat a klikneme na Instalovat. Po kliknutí na Instalovat nás Mac automaticky přesune do záložky Spořič obrazovky, kde už se na samotném konci nachází spořič Aerial. Pro jeho aktivaci jej stačí označit. Pokud si chcete spořič více nastavit, například si zvolit, které spořiče se budou z rozsáhlého množství zobrazovat, či jejich kvalitu, tak stačí kliknout na tlačítko Volby spořiče obrazovky.

Tyto spořiče obrazovky jsou opravdu naprosto famózní a nejvíce si je užijete ve 4K rozlišení. Spořiče z Apple TV se mi vždy líbily a jsem velice rád, že si je nyní můžeme nechat zobrazit i na našem Macu či MacBooku pomocí jednoduchého nástroje.

mac_appletv_sporic_fb

Dnes nejčtenější

.