Zavřít reklamu

Ujíždíte na originálních krytech pro iPhone či řemíncích pro Apple Watch? Pak vás Apple svým čerstvým krokem potěší. Do svého Online Storu totiž dnes v noci přidal tři nové barevné varianty silikonových krytů pro iPhone XS a XS Max, ke kterým si můžete dokoupit i sportovní silikonové řemínky k Apple Watch ve stejných odstínech. Milovníci Nike edice řemínků se pak mohou radovat rovnou ze šesti nových přírůstků. 

Zákazníci mohou nově vybírat jak u sportovních řemínků, tak i u silikonových krytů z ibiškové (světlejší červená), jemně žluté a podmořsky zelené (tmavě zelené) varianty. Cena krytů jak pro 5,8” model, tak i pro 6,5” je shodná – 1190 korun. Novinky má Apple dle všeho na skladě a doručí vám je při dnešním objednání nejpozději v úterý. Cena sportovních řemínků pro Apple Watch je pak v obou velikostech 1490 korun a doručení je naplánováno též na začátek příštího týdne – konkrétně na pondělí. 

Co se týče Nike edice řemínků, ty lze nyní v silikonové verzi s odvětrávacími otvory zakoupit v temně tyrkysové, khaki a kouřově fialové. Jedná se tedy o barvy, které začal na začátku měsíce prodávat exkluzivně oficiální obchod Nike. Cena těchto řemínků je 1490 korun. Ve stejných odstínech dorazily do Online Storu i provlékací sportovní řemínky, jejichž cena je též 1490 korun. 

Mezi novinkami, které Apple čerstvě přidal do Online Storu, se bohužel stále neobjevil slíbený průhledný silikonový obal na iPhone XR. Ten by oznámen skrze tiskovou zprávu už při představení tohoto modelu, avšak doposud jej Apple světu neukázal. Snad jej tedy nemá na starost tým, který se stará i o vývoj nabíječky AirPower. 

iphone-cases

Dnes nejčtenější

.