Zavřít reklamu

Někteří z nás už se určitě ocitli v situaci, kdy jim jednoduše jejich iPhone přestal fungovat. Občas se to může stát z ničeho nic, někdy například neoprávněným zásahem do zařízení, virem, či pokusem o nahrání jailbreaku. Pokud patříte mezi klasické uživatele iPhonu, tak jste se s podobnými problémy nejspíše nesetkali, avšak pokud patříte mezi koumáky, tak už jste určitě alespoň jednou zažili ten pocit bezmoci, kdy se váš telefony zasekl na Apple logu a jednoduše se nenačetl. A přesně pro tyto případy je tady program Fixppo od společnosti iMyFone. Pojďme se tedy společně podívat na to, co Fixppo dokáže.

K čemu Fixppo slouží?

Fixppo je skvělý program, díky kterého můžete jednoduše pomocí pár kliknutí oživit váš nefunkční iPhone. Všechny problémy spojené s iPhonem můžete jednoduše vyřešit doma bez nutnosti navštěvovat autorizovaný servis Apple. Pokud už jste se někdy setkali a nebo pokud se nedejbože někdy setkáte s problémy, jako je například zaseknutí na Apple logu, černá obrazovka, selhání aktualizace či zapomenutí hesla, tak je Fixppo přesně to, co hledáte. Fixppo se totiž vždy za každou cenu pokusí váš iPhone oživit, ať se děje, co se děje.

imyfone fixppo
Zdroj: imyfone.com

Obnovení bez ztráty dat

Obnovit systém iOS umí iTunes a dokonce i kdejaký jiný program, avšak většina z nás má v iPhonu určitě uložená data, o které nechce přijít. Fixppo se vždy na prvním místě pokusí o to, aby váš telefon opravil bez ztráty dat. K dispozici jsou dva módy, kdy první z nich je standardní mód, pomocí kterého vyřešíte všechny jednoduché problémy, které se projevují například černou obrazovkou či zaseknutím zařízení. Ve všech těchto případech nepřijdete o data. Pokud se však jedná o nějaký horší problém, kdy iPhone například nejde zapnout a nebo nereaguje, tak se aktivuje pokročilý mód. V tomto případě se s daty ale bohužel budete muset rozloučit. Pořád si ale myslím, že je lepší získat zařízení zpět bez dat, než ho nezískat vůbec.

imyfone fixppo
Zdroj: imyfone.com

Jak vyřešit problém s černou obrazovkou?

Jeden z nejčastějších problémů, se kterým se u iPhonů setkáváme, je zaseknutí na černé obrazovce. Pojďme se tedy společně podívat na to, jak tento problém vyřešit. Nejprve tedy zapneme program Fixppo a vybereme možnost Standard Mode, díky kterému nepřijdeme o žádná data. Díky standardnímu módu vyřešíme velikou škálu jednoduchých problémů. Program nás poté vyzve k připojení nefunkčního zařízení k Macu. Poté klikneme na tlačítko Next. V případě, že zařízení iPhone rozpozná, tak bude pokračovat dále, v opačném případě bude nutné, abyste za pomocí programu přepnuli iPhone do recovery či DFU režimu – ke všemu dostanete patřičné instrukce. Po rozpoznání zařízení už pouze stačí stáhnout firmware. Zvolit si můžete jakoukoliv verzi firmwaru chcete, avšak doporučuje se, abyste zbytečně nevolili starší verzi systému, než momentálně máte. Poté klikneme na tlačítko Download a počkáme, dokud se firmware nestáhne. Po stažení už může započít samostatná oprava iOS, stačí kliknout na modré tlačítko Start. Program ihned začne iPhone opravovat a po několika málo minutách by mělo dojít k opravě. Pokud se oprava nepovede, můžete se o ni pokusit znova v Advanced režimu, ve kterém se kroky nijak neliší. Ještě jednou ale připomenu, že v případě použití Advanced módu přijdete o všechna data.

Další funkce

Mezi další funkce patří například možnost downgradu iOS bez nutnosti nainstalovat jailbreak, což můžete využít především tehdy, kdy nejste s nejnovějším systémem spokojeni a nebo pokud neběží podle vašich představ. Zároveň pomocí programu Fixppo můžete jednoduše pomocí pár kliknutí převést iPhone do recovery režimu pro řešení různých chyb. A aby toho nebylo málo, tak Fixppo můžete využít jako alternativu za iTunes – například pokud se v iTunes nemůžete dostat přes nějakou chybu a nebo pokud s ním nejste spokojeni.

imyfone fixppo
Zdroj: imyfone.com

Závěr

Používání programu Fixppo od iMyFone je naprosto jednoduché a intuitivní. Společnost iMyFone je navíc známá po celém světě, tudíž si můžete být 100% jistí, že se v programu nenachází žádné chyby či bugy. Zároveň je používání programu Fixppo naprosto bezpečné a nemusíte mít obavy, že by se vaše osobní data posílala někam, kam nechcete. Pokud si navíc s programem nevíte rady, můžete využít profesionální technické podpory, která vám vždy se vším poradí. Na úplný závěr ještě zmíním, že Fixppo dokonce doporučují i jedny z největších serverů o Applu na světě, například CNET, 9to5Mac, techradar a další. Fixppo si můžete vyzkoušet v trial verzi a pokud se vám program zalíbí, můžete si jej zakoupit ve třech různých balíčcích. První je pro jedno zařízení na jeden rok za $34.95, druhý balíček určen pro 2-5 zařízení s doživotní licencí za $49.95 a poslední balíček je nazýván jako business, který je pro neomezený počet zařízení, za $299.95.

iphone_black_screen-fb
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata: ,

Související články

Dnes nejčtenější