Zavřít reklamu

Instagram Stories jsou příběhy zobrazované na Instagramu, které z profilu zmizí vždy po 24 hodinách. Občas se však v Instragam Stories zobrazí nějaký zajímavý příběh, o který byste se chtěli s někým podělit. Rozhodně víte, že všechny Insta Stories můžete jednoduše nahrát pomocí nativního nahrávání obrazovky. V tomto případě je však postup vcelku složitý, jelikož musíte složitě spouštět nahrávání, poté musíte video ořezávat a navíc se v něm zobrazují elementy, které ho ruší. Naštěstí existuje jednoduchý způsob v podobě aplikace, pomocí které se všech těchto zbytečností můžete zbavit. Pojďme se tedy společně podívat, jak na to.

Jak v iOS stáhnout Instagram Stories jiného uživatele

Jak už jsem psal v úvodu, tak pro stažení Instagram Stories musíme využít aplikace třetí strany. Aplikace, která se o všechno postará, se jmenuje Story Reposter a je k dispozici v App Storu pomocí tohoto odkazu. Po spuštění se zobrazí jednoduché rozhraní s pouhým vyhledávacím polem, do kterého stačí pouze napsat jméno uživatele, od kterého chceme stáhnout obsah Instagram Stories. Ze seznamu si vybereme správného uživatele, chvíli počkáme, a poté se zobrazí seznam zveřejněných položek v průběhu 24 hodin. Vybereme si, kterou položku chceme stáhnout do zařízení, rozklikneme ji a vybereme možnost Share. Z menu, které se zobrazí, vybereme v případě obrázku Save Image a v případě videa Save Video. Poté už pouze stačí povolit přístup k fotografiím a voilà, Insta Stories se rázem objeví ve vaší galerii.

Jak už jsem psal v úvodu, tak samozřejmě je zde možnost nahrávání obrazovky, avšak program Story Reposter se jednoduše postará o to, abyste video či obrázek jednoduše stáhli bez rušivých elementů tak, jak jej na Instagram nahrál uživatel. Postup je to velice jednoduchý a zvládne jej naprosto každý.

instastories-download-fb

Související články

Dnes nejčtenější

.