Zavřít reklamu

Apple včera vydal krátké 55sekundové video, které je zaměřeno na nové jablečné tablety, tedy na 11″ a 12.9″ iPad Pro. Konkrétně se ve videu dozvídáme pět hlavních vlastností, díky kterým můžeme iPad Pro používat bez problému jako plnohodnotný počítač či notebook. Apple se rozhodně nebojí prosazovat iPad Pro jakožto počítač, avšak osobně si myslím, že dokud na iPadu poběží iOS, tak se tento tablet prostě a jednoduše plnohodnotným počítačem stát nemůže, a to hlavně kvůli uzamčené paměti. Zdržme se však zbytečného spekulování a pojďme se společně na video podívat:

Z videa jsme se dozvěděli, že Apple považuje iPad Pro za počítač hlavně díky hlavním pěti vlastnostem. První je skutečnost, že iPad Pro je svým výkonem silnější, než většina ostatních počítačů. Druhý bod hovoří o všestrannosti iPadu, jelikož jednou ho můžete použít jako skener, podruhé zase jako kameru, a napotřetí klidně jako knihu. Společně s možností připojení k LTE se k internetu dostanete úplně všude a pomocí gest můžete nejnovější iPad Pro velice jednoduše, stejně jako iPhony počínaje iPhonem X, ovládat. Společně s Apple Pencilem tak tvoří iPad Pro nerozlučnou dvojku.

Jedná se o vůbec první reklamu od společnosti Apple na nejnovější iPady Pro. Apple v tomto případě používá slogan „like a computer unlike any computer,“ což v překladu znamená „počítač odlišný od ostatních počítačů“. Nejnovější iPady Pro disponují například funkcí Face ID či edge-to-edge displejem, avšak v posledních dnech se na internetu dosti hemží nepříjemná skutečnost, která poukazuje na velice jednoduché ohnutí celého iPadu. Nový iPad Pro si můžete prohlédnout v galerii níže:

ipad pro fb
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata:

Související články

Dnes nejčtenější