Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Slevové šílenství u našeho partnera Mobil Pohotovost pokračuje i tento týden. Pro vás, naše věrné čtenáře, si totiž připravil parádní akci na sluchátka Apple AirPods a elektrickou koloběžku Xiaomi Mi Electric Scooter. Oba tyto produkty můžete díky slevovému kódu získat blackfriday získat výrazně levněji. Ale pozor, nabídka je kusově omezená a využít ji bude moci „pouze“ 30 z vás (u každého produktu).

Sluchátka AirPods jsou ve světě obrovským fenoménem, který v žádném případě neutichá. Není se však čemu divit. Perfektní zvuk totiž ve spojení s líbivým designem, špičkovou konektivitou napříč celým jablečným ekosystémem a velmi dobrá výdrž baterie zkrátka láká. Běžná cena těchto sluchátek je 4 990 korun, v rámci akce MP je však může 30 z vás získat za pouhých 3 690 korun, což je mimochodem podle portálu Heuréka nejlepší cena na českém trhu. Stačí, abyste do pole pro slevový kód na eshopu zadali blackfriday. 

Druhým produktem, na který padla sleva, je elektrická koloběžka Xiaomi Mi Electric Scooter, na kterou jsme mimochodem před nedávnem přinesli velmi zajímavou recenzi. Koloběžku ocení všichni, kteří se potřebují rychle přepracovat především v džunglích velkoměst, ale neradi využívají kolo, auto či MHD. Běžná cena koloběžky je 10 990 korun, naši čtenáři jí však mohou od MP po zadání kódu blackfriday získat o 1000 korun levněji, čili za 9 990 korun. I tato cena je dle portálu Heuréka nejlepší na českém trhu, takže byste váhat rozhodně neměli.

Apple AirPods FB

Související články

Dnes nejčtenější

.