Zavřít reklamu

Apple na zářijové keynote představil Apple Watch Series 4. Jak je zvykem, o novém příslušenství nepadlo na pódiu Divadla Steva Jobse ani slovo. Nové pásky a kovové či kožené řemínky jsou pak po aktualizaci webu Applu pro všechny velkým překvapením, jehož část se Apple rozhodl poodhalit i dnes. Znenadání totiž rozšířil barevnou škálu sportovních řemínků na Apple Watch o novou (PRODUCT) RED.

Letos je to vůbec poprvé, co se varianta (PRODUCT) RED vyskytla u sportovních řemínků. Barva představuje partnerství mezi Applem a organizací (RED), která se zabývá prevencí, poradenstvím, testováním a léčbou HIV/AIDS. Za každou prodanou položku (PRODUCT) RED Apple přispivá to Globálního fondu v boji proti HIV/AIDS. Výtěžky jdou na pomoc převážně do afrických zemí. Organizace vznikla v roce 2006 a založil ji zpěvák kapely U2 Bono spolu s Bobbym Shrieverem. Na tomto projektu se vedle Applu podílí například také Nike, Converse, Canon, Starbucks, Microsoft a Armani.

V září nebyly ukázány žádné nové pásky. Přibyly jen nové barvy, které odpovídaly barvám nových pouzder pro iPhony XS a XS Max. Pro sportovní řemínky přibylo celkem pět nových barev – ibišková, nektarinková, indigo, bouřkově šedá a modrošedá. Dalšími variantami jsou mušlově bílá, pískově růžová a černá.

Sportovní řemínky jsou vyrobeny z tkaného nylonu a dle Applu se jedná o měkké, prodyšné a lehké sportovní řemínky s provlékacím zapínáním, které lze snadno a rychle nastavit. Řemínek, samozřejmě i v (PRODUCT) RED, lze pořídit za cenu 1490 korun přímo na oficiálních stránkách Applu. K dispozici je ve velikosti 40 mm a 44 mm, přičemž je kompatibilní i se staršími variantami Apple Watch 38mm a 42mm.

product-red-sport-loop-fb

Dnes nejčtenější

.