Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Myš připojit lze, ale s kurzorem nepohne :-(.
  Srovnání tabletu s mobilem není správné – dejte si práci a porovnejte Ipad Pro s MS Surface.
  Děkuji

  Ja myslím, ze porovnání je správné, iPad má iOS, tedy mobilní systém. Tudíž je porovnavan s androidem. A tablet je jen velkej telefon, navíc jako konkurence pro iPad Pro muže byt jakýkoli tablet s androidem, ale myslím, ze je to zbytečné, jsou to jen velké placky bez výkonu.

  Vzhledem k úpravám a větším možnostem iOS pro tablet už jaksi není stejný jako vetší telefon…to už neplatí, zaplať pán bůh.

  Nejspíš se bojí, že by tolik neprodávaly macbooky. Třeba na tabulky, nebo vyhledávání v textu je to bez myši na nic. Když na tom mám cover s klávesnicí tak je podle nich pohodlnější do toho píchat prstem nebo tou tužkou 😕. Přitom jinak by to byla dokonalá věc.

  Vysoký výkon je fajn, tak doufám, ze v budoucnu iOS 16 na něm bude plynuly jako současný iOS 12.

  Tak toho bych se opravdu nebál. Ale takový android 14 by s nim zacloumal.

  Ja se taky nebojim. Znam rozreseni. iPad Mini 1 je s poslednim iOS 9.3.5 nepouzitelnej. Osobni zkusenost. Takze tady to prijde uz s iOS tak 14, maximalne 15. To je realita. Prip. to Apple zarizne a omezi tomu vykon kvuli baterii. Neni nad seriozniho vyrobce 🤣🤣🤣 To je bohuzel taky realita 🤣🤣🤣

  Nj socka co tu zevluje s ipadem 1 ze zastavarny. Neboj mozna jednou usetris na novej jako ovce co sem leze kazdej den do vsech clanku.

  Zasadni otazka z ni. K cemu je motor z Ferrari ve Fabii? Taky k nicemu, nevyuzitej vykon.

  Výkon lze využít – záleží na uživateli – takže pokud nejste uživatel co to nevyužije tak si ho nemusíte pořizova – pokud jste uživatel co to využijete tak si to pořídíte..

  PS: výkonu není nikdy dost – raději budu mít výkon k dispozici než nemít a plakat že se mi všechno laguje…

  Presne tak. Rostu z lidi, co melduji, ze na co takovy vykon, kdyz se neda vyuzit. Vyuzit ho neumi oni, kdyz na tom prohlizi web a koukaji na YT. Procko proste NENI primarne pro “obycejne” users. Proc by asi tak mel 1TB a 6GB RAM? Procka s Pencil jsou pro kreativce, grafiky, filmmakery apod. Proste ty, kteri ho budou mit jako PRACOVNI nastroj. Proto ten vykon. Dekuji za pozornost.

Vložte vlastní komentář

celý text