Zavřít reklamu

Speciální USB-C Huby, které dodaly zařízením spoustu potřebných portů, byly doposud doménou především nových MacBooků a iMaců. S příchodem iPadů Pro s USB-C konektorem se však můžeme těšit i na Huby určené právě pro toto zařízení, které bude díky němu možné využívat daleko efektivněji a třeba i s příslušenstvím, které již není u nové generace iPadu Pro možné snadno připojit. A právě první vlaštovku pro iPad představila společnost HyperDrive.

Huby od HyperDrive pro Macy jsou ve světě velmi oblíbené díky svému designu, kvalitě i ceně. Není se tak čemu divit, že se společnost rozhodla vytvořit i modifikaci svého produktu pro nový iPad, který se díky ní může těšit na velké množství užitečných produktů. Jeho Hub totiž nabízí hned šest portů – 4K HDMI, 3,5 mm jack konektor, slot na SD kartu, slot na microSD kartu, USB-A 3.0 a USB-C port, který může sloužit k nabíjení. 

Skvělý doplněk, který je vyroben z hliníku, se může pochlubit i speciální úchytnou lištou, díky které k iPadu skvěle přilne, což eliminuje riziko zalomení konektoru. Příjemné je i to, že jej HyperDrive přebarví jak do stříbrné, tak i do vesmírně šedé, díky čemuž bude perfektně ladit právě s novými iPady Pro. Jen cena 99,99 dolarů, za kterou se na pultech obchodů objeví, mnohé uživatele rozesmutní. Na druhou stranu, díky novým portům z Hubu se iPad může opět o pořádný kus přiblížit klasickým počítačům, se kterými jej Apple srovnává.

hyperdrive-hub-ipad-pro

Dnes nejčtenější

.