Zavřít reklamu

Do digitálnej knižnice App Store pre zariadenia s iOS konečne dorazil očakávaný športový simulátor v podobe Football Manager 2019 Mobile/Touch. Hra bola pred časom oznámená spolu s verziou pre PC a po niekoľkomesačnom čakaní sme sa konečne dočkali. Minulý ročník v podobe Football Manager 2018 Touch zožal na poli fanúšikov solídny úspech, preto sa podobný scená očakáva aj od momentálneho nováčika. Jedná sa o odľahčenú verziu hry pre PC, ktorá je pochopiteľne prispôsobená pre ovládanie a interakcie na dotykovej obrazovke. Hru si však podľa osobných skúseností najlepšie užijete na iPade, nakoľko je celé užívateľské rozhranie omnoho prehľadnejšie ako na obrazovke telefónu. Titul je preto ponúkaný zvlášť vo verzii pre iPad a iPhone, pričom sa okrem hrateľnosti a obsahu razantne mení aj cena hry.

Samozrejme, nejedná sa o najlacnejší herný zážitok v porovnaní s ostatnými mobilnými titulmi, no ak sa radíte do skupiny futbalových fanúšikov a hľadáte hru, ktorá vás zabaví na dlhý čas aj niekoľko týždňov, určite sa oplatí investovať. V hre sa chopíte úlohy manažéra tých najlegendárnejších futbalových klubov naprieč poprednými ligami sveta. Celý vizuál bol patrične optimalizovaný pre obrazovku iPadu či iPhonu, takže je operácia veľmi jednoduchá a intuitívna.

Spomedzi 116 líg a 51 národností si vyberie naozaj každý nadšenec najpopulárnejšieho športu na svete. Hra sa v porovnaní od minulého ročníka dočkala výrazných zmien ako napríklad fyzika hráčov pri zápase, nové prvky vo sfére tímového manažmentu a mnoho iného. Svojím hráčom môžete vštepovať rôzne štýly hry, taktické formácie a strategické prvky, ktoré následne využijete na trávniku ihriska. Autori sľubujú prepracovaný a autentický zážitok z budovania futbalovej kariéry pre váš tím. Minulý ročník predstavoval jeden z najlepších herných simulátorov na trhu v rámci mobilných zariadení, preto niet pochýb, že sa aj súčasný ročník postará o pozitívne ohlasy.

  • Hru Football Manager 2019 Mobile určenú pre iPhony nájdete tu

[appbox appstore id1437397276]

  • Hru Football Manager 2019 Touch určenú pre iPady nájdete tu

[appbox appstore id1391009423]

Football Manager

Dnes nejčtenější

.