Zavřít reklamu

Je to pár hodin zpět, co Apple vydal „do éteru“ nejnovější operační systém pro Apple Watch – watchOS 5.1. Bohužel, prozatím to ale vypadá, že se tento systém nepodařilo úplně dokonale vychytat. Někteří uživatelé jablečných hodinek si totiž stěžují, že právě nejnovější aktualizace udělala z jejich hodinek nepoužitelnou cihlu. Problém se projevuje tak, že se po restartu hodinky jednoduše zaseknou na obrazovce s Apple logem a už se nevzpamatují.

Uživatelé Apple Watch samozřejmě neváhali a kontaktovali podporu jablečné společnosti. Zde jim bylo řečeno, aby hodinky nechali pracovat na aktualizaci, která dle slov podpory může trvat až několik hodin. Většina uživatelů však ale ani po třech hodinách nevidí žádný pokrok a pořád jsou uvěznění na obrazovce s logem Apple. S největší pravděpodobností se tato chyba týká pouze uživatelů, kteří vlastní nejnovější Apple Watch Series 4. Není však vyloučeno, že se tato chyba nemůže projevit i u starších modelů.

Takto vypadají nejnovější jablečné hodinky Apple Watch Series 4:

Všichni uživatelé, kteří se stali oběťmi tohoto problému, by se určitě měli dostavit do autorizovaných servisů a žádat náhradu. A kdo ví, možná se dočkáme toho, že Apple celou aktualizaci v nejbližších hodinách stáhne, aby nedošlo k poškození dalších zařízení. O všech dalších informacích vás samozřejmě budeme informovat. V redakci nás však zajímá, jestli se i mezi našimi čtenáři našel někdo, komu nejnovější aktualizace „zničila“ hodinky? Určitě nám napište do komentářů.

watchOS-5.1-FB
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata:

Související články

Dnes nejčtenější