Zavřít reklamu

Na pátek 26. října si Apple naplánoval ve spoustě zemí světa spuštění prodejů “levného” iPhonu XR, který by měl být podle mnohých analytiků obrovsky úspěšný. Se spuštěním prodejů ale souvisí jedna velmi zajímavá a poměrně záhadná věc. Pokud byste si totiž chtěli přímo od Applu koupit jeho originální kryt jak v kůži či silikonu, odešli byste s prázdnou. 

Stalo se již nepsaným pravidlem, že při spuštění prodejů nových iPhonů dorazí do Online Storu Applu a do jeho kamenných obchodů i velké množství originálních krytů v různých barevných variantách. Zatímco u iPhonu XS a XS Max jsme se však v tomto ohledu žádné změny nedočkali, na XR si originální kryt z dílny Applu zkrátka nekoupíte. Před nějakým časem sice obletěly svět zprávy o tom, že Apple chystá pro tento model speciální průhledný kryt, které dokonale odhalí jeho barevné tělo. Ani ten ale zatím do Apple Storu nedorazil. Zákazníci, kteří chtějí nový XR ochránit, tak musí sáhnout po krytu z dílny třetí strany. Těch sice pár v nabídce Apple má, o širokém výběru se tu ale hovořit rozhodně nedá. 

Takto měl průhledný kryt z dílny Applu pro iPhone XR vypadat: 

Těžko v tuto chvíli říci, zda se jedná jen o chvilkový problém či zda na XR originální kryty od Applu vůbec neseženeme. Pár informací by nám mohl o této zápletce Apple prozradit už příští týden na své keynote, kde by měl představit novou generaci iPadů Pro a upgradované Macy. Jelikož se však dají kryty považovat za svým způsobem nepodstatný produkt, informace o něm by mohl světu poskytnout i přes tiskovou zprávu. 

iphone_Xr_fb
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější