Zavřít reklamu

O chystaných iPadech Pro, které by nám měl Apple podle mnohých spekulací představit již do konce tohoto měsíce, je v posledních týdnech skutečně hodně slyšet. Mohou za to především úniky různých informací, které nám odhalují roušku tajemství, kterou jsou novinky zatím zakryty. Se svou troškou do mlýna přišla i analytická společnost Appsee, do jejíž služby se údajně již uživatelé z chystaných iPadů Pro přihlašují. Díky tomu tak lze o těchto produktech odhalit pár zajímavých detailů v čele s jejich rozlišením.

Za kódovými označeními iPad8,1, iPad8,2, iPad8,5 a iPad8,6 se i podle AppSee pravděpodobně skrývají WiFi modely chystaných iPadů, zatímco označení iPad8,3, iPad8,4, iPad8,7 a iPad8,8 slouží pro modely, které disponují LTE konektivitou. Nejzajímavější je však zjištění ohledně rozlišení obou novinek. Ty totiž pravděpodobně nenabídnou nic nového v porovnání s poslední generací.

Data společnosti Appsee prozrazují, že budou nové iPady disponovat rozlišením 2 224 x 1 668, respektive 2 732 x 2 048. Tyto hodnoty jsou naprosto shodné s nynějšími modely s úhlopříčkou 10,5″ a 12,9″. Data taktéž potvrzují poměr stran nových iPadů, který se však též oproti předchozím modelům nezmění a dokonce ani úhlopříčkami Apple nezahýbe. Dočkat bychom se tak měli opět modelů s úhlopříčkou 10,5″ a 12,9″, přičemž díky užším rámečkům by měly být tyto modely o něco kompaktnější.

Prohlédněte si iPad Pro v naší galerii:

Ačkoliv lze Appsee podle předchozích úspěchů považovat za téměř stoprocentně legitimního informátora, objevili se taktéž lidi, kteří s jejich analýzou nesouhlasí. Mezi nimi bychom mohli najít jednoho z nejpřesnějších analytiků, který se primárně zaměřuje na Apple. Není jim nikdo jiný, než Ming-Chi-Kuo. Ten je přesvědčen o příchodu 11″ iPadu Pro, který nahradí nahradí dobře známý model s úhlopříčkou 10,5″. Kdo bude mít ve finále pravdu? Vše se dozvíme v nadcházejících týdnech při příležitosti říjnové akce od Applu.

iPad X concept FB
Zdroj: idropnews
Témata:

Související články

Dnes nejčtenější