Zavřít reklamu

Z nového, výrazně většího displeje Apple Watch Series 4 chce vytěžit Apple podle všeho skutečné maximum. Ve watchOS 5.1 proto na tyto hodinky dorazí exkluzivní ciferníky, které nejenže vypadají skutečně parádně, ale zároveň perfektně ukáží, jak výrazně Apple rámečky kolem displeje dokázal zúžit. 

Nové ciferníky vypadají na první pohled velmi jednoduše. Jedná se totiž zkrátka jen o jednobarevné pozadí pod analogovými ručičkami. Barvu si pak bude moci majitel Apple Watch zvolit podle svého gusta, díky čemuž nebude problém například parádní slazení se s řemínky. 

Co se pak týče starších generací, i ty se dočkají drobného vylepšení ciferníků. Jelikož by na nich však jednobarevné celodisplejové ciferníky kvůli širším rámečkům a ostrým rohům ani zdaleka tak nevynikly, Apple umožní jen přebarvení určitých částí ciferníků stávajících. Jak bude novinka na starších hodinkách vypadat se můžete podívat na posledním snímku v galerii. 

Dá se očekávat, že zanedlouho dorazí do jablečného Watch App Storu i první sofistikovanější aplikace, které využijí plochu displeje nových hodinek a jejich výkon na maximum. Není totiž pochyb o tom, že těmito upgrady nabídl vývojářům Apple zcela nové možnosti, které by byl hřích nevyužít. 

Apple-watch-gold-series-4
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata:

Související články

Dnes nejčtenější