Zavřít reklamu

Ani letos se neobejdou nové produkty, které Apple před pár týdny představil na zářijové keynote, bez prvotních porodních bolestí. Uživatelé nových iPhonů si například stěžují na slabý signál a nízkou rychlost, Apple však podle zdrojů na problému už pracuje. Nyní se objevila zajímavý chyba i u nových Apple Watch. Některé ciferníky špatně zareagovaly na australskou změnu na letní čas a hodinky kvůli tomu uvízly v restartovací smyčce.

O problém se podle nešťastných Australanů postaral ciferník Infographic modular, který vyobrazuje na displeji hodinek časový graf s různými hodnotami o pohybu a spálených kaloriích. Komplikace se nedokázala poprat se skutečností, že během změny na letní čas ubyla hodina a v jinak souvislém grafu se tedy vytvořila mezera. Hodinky se tedy restartovaly, po načtení hodinky rozpoznaly v komplikaci ten samý problém a opět tedy systém spadl a nastal restart. Tohle se dělo do doby, než se hodinky vybily.

Na internetu se objevily návody, jak problém odstranit. Někteří uživatelé doporučují změnit datum na následující den, jiní pak komplikaci odsynchronizovat s Aktivitami a odstranit tedy z displeje hodinek problémový graf. Ačkoliv se tedy nejedná o nic příliš vážného, je podobná chyba ciferníku poměrně nepříjemná a Apple by se měl podobných přešlapů určitě vyvarovat. Hodinky Apple Watch Series 4 jsou k dostání v 40 a 44 milimetrové variantě. Apple očekává do konce roku velmi vysokou poptávku, proto bude výroba hodinek v listopadu rozšířena na úkor staršího modelu.

series 4 prvni dojmy fb
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata:

Související články

Dnes nejčtenější