Zavřít reklamu

Jen málokdo z nás si umí dnešní komunikaci představit bez používání emoji, kterými vyjadřujeme své pocity či rovnou nahrazujeme některá slova. Apple si je tohoto faktu samozřejmě moc dobře vědom a proto rok co rok přidává do svých systémů nové emoji, kteří rozšiřují už tak velmi početnou nabídku. A nejinak tomu je i letos.

Všichni noví emoji se objevili ve včera vydané druhé betě iOS 12.1. Nalezneme mezi nimi hned několik nových zvířat v čele s lamou, mývalem či komárem, dále pak nové druhy jídel a v neposlední řadě i osoby s bílými či rezavými vlasy nebo dokonce s pleší. Sportovce pak potěší lakrosová raketa. 

V galerii si můžete prohlédnout emoji, které Apple zveřejnil ve své tiskové zprávě na webu. Na posledním snímku galerie jsou pak všichni emoji, kteří dorazí do iOS 12.1 pěkně pohromadě: 

Všichni emoji, které jste si mohli prohlédnout v galerii, dorazí krom iOS samozřejmě i na watchOS a macOS v softwarových aktualizacích. Ty by mohly na jablečná zařízení dorazit s ohledem na beta testování někdy na přelomu října a listopadu. Pokud byste si ale chtěli nové smajlíky užít už nyní, nezbude vám nic jiného, než se zapojit do beta testování ať už jako vývojář, nebo jako veřejný beta tester.

apple-2018-emoji-update
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata:

Související články

Dnes nejčtenější