Zavřít reklamu

Jen málokdo z nás si umí dnešní komunikaci představit bez používání emoji, kterými vyjadřujeme své pocity či rovnou nahrazujeme některá slova. Apple si je tohoto faktu samozřejmě moc dobře vědom a proto rok co rok přidává do svých systémů nové emoji, kteří rozšiřují už tak velmi početnou nabídku. A nejinak tomu je i letos.

Všichni noví emoji se objevili ve včera vydané druhé betě iOS 12.1. Nalezneme mezi nimi hned několik nových zvířat v čele s lamou, mývalem či komárem, dále pak nové druhy jídel a v neposlední řadě i osoby s bílými či rezavými vlasy nebo dokonce s pleší. Sportovce pak potěší lakrosová raketa. 

V galerii si můžete prohlédnout emoji, které Apple zveřejnil ve své tiskové zprávě na webu. Na posledním snímku galerie jsou pak všichni emoji, kteří dorazí do iOS 12.1 pěkně pohromadě: 

Všichni emoji, které jste si mohli prohlédnout v galerii, dorazí krom iOS samozřejmě i na watchOS a macOS v softwarových aktualizacích. Ty by mohly na jablečná zařízení dorazit s ohledem na beta testování někdy na přelomu října a listopadu. Pokud byste si ale chtěli nové smajlíky užít už nyní, nezbude vám nic jiného, než se zapojit do beta testování ať už jako vývojář, nebo jako veřejný beta tester.

Dnes nejčtenější

Další články