Zavřít reklamu

Největším lákadlem nedávno představených iPhonů XS a XS Max je bezesporu vylepšený fotoaparát, který by měl podle Applu veškeré své předchůdce hravě zastínit. Aby jeho vysokou kvalitu dokázal, rozhodl se vybrat na sociálních sítích několik parádních snímků majitelů nových iPhonů, kteří je označili hashtagem #ShotoniPhone a ty následně sdílet na svém webu. Díky tomu si tak můžeme udělat parádní obrázek o tom, jaké krásy jsou nové fotoaparáty schopné zachytit. 

Vybrané fotografie, které si můžete prohlédnout v galerii pod tímto odstavcem, odráží širokou škálu různých stylů od městských scenérií, přes přírodu až po akční snímky a portréty zvířat nebo lidí. S tím vším si totiž dokáže iPhone díky výraznému vylepšení fotoaparátu, o které se stará nový software, smart HDR či Neural Engine, hravě poradit. Třešničkou na dortu je pak možnost úpravy rozostření pozadí po vyfocení snímku. 

Je to právě kvalita fotoaparátu, co si uživatelé na iPhonech v minulosti zamilovali a díky čemu se prodávají tyto telefony tak skvěle. Apple si je samozřejmě obliby jeho fotoaparátů moc dobře vědom a tak se s nimi neustále snaží pracovat, přičemž v posledních letech se mu podařil skutečně obrovský posun kupředu. Fotografickou evoluci Apple u svých telefonů odstartoval především nasazením duálního fotoaparátu, který se poprvé objevil na modelu 7 Plus. Oblibu jablečných fotoaparátů dokládá i fakt, že jsou využívány spoustou profesionálů, kteří se s nimi nebojí nahradit i mnohonásobně dražší kamery či fotoaparáty. 

shot on iphone
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější