Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Hm, taky se těším, až půjde objednat. Zajímalo by mě, zda to letos bude stejné jako loni, kdy se dostalo po startu prodeje jen na omezený počet lidí a ostatní si museli měsíc počkat.

  A nepíší to zaměstnanci Applu, kteří mají nové modely jako první? Někde jsem četl, že ano.
  Tím nijak nesnižuji kvalitu výrobků Apple.

  „OLED panel je podle jeho slov naprosto nesrovnatelný s LCD“ nedavno si iovečky dělali srandu z OLED displejů na samsungach a jejich vypalovaní atd ..iphone nasadil OLED panely a iovečky jsou z něho unešené :D :D sranda
  PS: take mam apple iphone i ipad ale nejsem iovečka která hlasá že je apple nejlepší a nejdokonalejší pro ujasnění mam i galaxy s8

  Nejde mi to do hlavy. Spomína sa tu len XS Max, nechce sa mi veriť že si niekto može kúpiť tak obrovský telefón pre každodenné aktivity a nosenie, keď už 8 Plus je na mňa trop. V článku je snáť nejaký druh nechcenej propagácie?

  Ale diť ten Xs Max není větší než 8 Plus :D Xs Max je dokonce o něco menší. Akorát se díky tenkým rámečkům do přibližně stejně velkého těla vešlo víc displeje.

  V Japonsku ceny nových iPhonů startují na 112 800 jenech, tedy v přepočtu na zhruba 21 800 korunách. To je o více než osm tisíc méně, než iPhone XS 64 GB vyjde v Česku (29 990 Kč). Větší iPhone XS Max v maximální paměťové variantě (512 GB) vyjde Japonce na 164 800 jenů, tedy v přepočtu na necelých 32 tisíc korun. To je o téměř 12 tisíc méně než je oficiální česká cena.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.