Zavřít reklamu

Již zítra začne Apple v některých státech prodávat své nové iPhony a Apple Watch, které světu představil minulý týden ve středu. Stalo se již tradicí, že ti nejnetrpělivější z netrpělivých jsou schopni čekat před Apple Storem i desítky hodin jen proto, aby své zařízení měli v rukou co nejdřív. A přesně to se děje i letos. Ačkoli letos Apple světu představil „jen eskovou“ řadu iPhonů, která žádné závratné změny nepřináší, spousta lidí už teď posedává před Apple Story po celém světě.

Fotky od jablečných obchodů zaplavují Twitter po celý den. V Orchard Road v Singapuru lidé na své nové zařízení  čekají dokonce i navzdory dešti. Fotky také ukazují oblasti Berlína nebo Austrálie.

Takhle vypadají obrázky ze Singapuru, Sydney nebo Berlína:

Apple se na nájezd zákazníků patřičně připravil. Své obchody upravil tak, aby nové produkty dýchaly na návštěvníky v podstatě ze všech stran. Stěny jsou tak vyzdobeny grafikami a displeji vyobrazujícími nové Apple Watch Series 4, iPhony XS a samozřejmě barevné varianty iPhonu XR, který bude v říjnu dostupný v černé, bílé, červené, oranžové, žluté a modré barvě. Na start jablečného svátku, za který se dá spuštění prodejů iPhonů bezpochyby označit, je tak již vše připraveno.

Apple-store-fb

 

Dnes nejčtenější

.