Zavřít reklamu

Apple Watch Series 4 dorazí spolu s novými iPhony na pulty obchodů sice až zítra, hrstka vyvolených včetně youtuberky iJustine je však od Applu dostala s předstihem, aby si je mohla patřičně “osahat” a následně dát vědět světu, zda se vyplatí zakoupit. Díky tomu si tak můžeme udělat parádní představu nejen o samotných produktech, ale také o balení, ve kterém je Apple prodává. Zatímco však u iPhonů se žádná velká krabičková revoluce nekonala, Apple Watch Series 4 jsou zcela jiný šálek kávy.

Apple letos své hodinky zabalil zcela jinak, než tomu bylo vloni. Zatímco Series 3 dostanete v podlouhlé bílé krabičce s již připnutými pásky a foliemi přes displeje, Series 4 jdou svou vlastní cestou. Po stržení igelitu totiž zjistíte, že horní krycí papír pod sebou ukrývá hned dvě krabičky, přičemž v jedné z nich naleznete samotný řemínek a ve druhé hodinky, manuály a nabíječku. Hodinky jsou navíc vloženy ještě do speciálního obalu, který eliminuje veškerá možná poškození. Poměrně zajímavé je i to, že se úpravy balení dočkaly jak hliníkové, tak i luxusnější ocelové verze. 

Nejsou to však jen Apple Watch Series 4, které se dočkaly nového balení. Včera jsme vás informovali o tom, že loňský model Series 3 přišel po zlevnění o USB adaptér v balení. Tento krok si lze jednoduše vysvětlit jako snahu co nejvíce ušetřit. Více se můžete o tomto tématu dozvědět zde. 

Series4iJustine
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější