Zavřít reklamu

Podívejte se, jak zajímavě Apple letos zabalil nové Apple Watch Series 4

Apple Watch Series 4 dorazí spolu s novými iPhony na pulty obchodů sice až zítra, hrstka vyvolených včetně youtuberky iJustine je však od Applu dostala s předstihem, aby si je mohla patřičně “osahat” a následně dát vědět světu, zda se vyplatí zakoupit. Díky tomu si tak můžeme udělat parádní představu nejen o samotných produktech, ale také o balení, ve kterém je Apple prodává. Zatímco však u iPhonů se žádná velká krabičková revoluce nekonala, Apple Watch Series 4 jsou zcela jiný šálek kávy.

Apple letos své hodinky zabalil zcela jinak, než tomu bylo vloni. Zatímco Series 3 dostanete v podlouhlé bílé krabičce s již připnutými pásky a foliemi přes displeje, Series 4 jdou svou vlastní cestou. Po stržení igelitu totiž zjistíte, že horní krycí papír pod sebou ukrývá hned dvě krabičky, přičemž v jedné z nich naleznete samotný řemínek a ve druhé hodinky, manuály a nabíječku. Hodinky jsou navíc vloženy ještě do speciálního obalu, který eliminuje veškerá možná poškození. Poměrně zajímavé je i to, že se úpravy balení dočkaly jak hliníkové, tak i luxusnější ocelové verze. 

Nejsou to však jen Apple Watch Series 4, které se dočkaly nového balení. Včera jsme vás informovali o tom, že loňský model Series 3 přišel po zlevnění o USB adaptér v balení. Tento krok si lze jednoduše vysvětlit jako snahu co nejvíce ušetřit. Více se můžete o tomto tématu dozvědět zde. 

|
14
Leitz

Diskuze

  Budou u nás ocelové verze?

  Reagovat

  Nebudou! Je to pořád dokola…
  Ocelové verze se nyní vyrabi s LTE modulem pro eSIM a Česko apod nebude tuhle technologii jeste nejaky čas podporovat a tudíž na nášem trhu nebudou, avšak je možno zakoupit ocelové LTE verze v zahraniči – jednoduše budou ocelové a LTE bude mimo provoz u nás v ČR.
  Mimochodem taky bych šel do ocelových uz jen pro safírové sklo apod… nyní mám ty uplně první gen. ocel+safír+člankový tah a vypadaji stále luxusně, ba dokonce při mém použivání na vse dostačující. 😁

  Takže budou:-) Na to jsem narážel a ty první v nerezu mám taky – pořád jako nové jen teď ta poslední aktualizace už nepřišla…no..to je vývoj.

  iJustina je Klasa!! Za mě hooodně dobrá a sympatická youtuberka-> hlavně se na ni dá v klidu divat 😂😂😂🤓🤓🤓

  Reagovat

  Hrozne afektovana kr… neda se to poslouchat ani minutu

  Reagovat

  Typický Čech..

  Afektovaná kr… vs. normální člověk co by napsa něco ve stylu její projev se mi nelíbí a zdá se mi příliš afektovaný.

  Gratuluji

  a v jakem ohledu se vam zda afektovana? mne naopak pripada moc sympaticka i vcetne zpusobu jak recenzuje ruzne produkty

  Tez chci nerez. Mam watch 2 nerez. Do watch 3 nepujdu to vim. Ale watch 4 ano. Ale jedine nerez. Takze zaject do D az budou na trhu nejaky ten mesic. A budou poradne recenze na ne.

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz