Zavřít reklamu

Pamatujete si ještě na minulý rok a problémy, které se objevovaly u iPhonů X těsně po spuštění jejich prodejů? Vesměs se jednalo o zvláštní zelené pruhy na novém OLED displeji, které nebyly možné žádným trikem odstranit a zákazník tak musel model vyreklamovat. Pokud jste si však mysleli, že má tyto porodní bolesti Apple již za sebou a že letošní rok bude s ohledem na zkušenosti s OLED displeji zcela jiný, spletli byste se. Jen pár hodin po startu prodejů v zahraničí totiž hlásí první uživatel na svém Twitteru problém s displejem jeho iPhonu XS Max. A hádejte, jak přesně se tento problém projevuje. 

Pokud jste si tipli, že se jedná o starý známý zelený pruh, trefili jste se přímo do černého (nebo do zeleného?).  Podle fotek, které Australan Mustafa Ali umístil na svůj Twitter, se pruh, který je zapříčiněn výrobní vadou v displeji, objevil ihned po aktivaci telefonu. Ačkoliv se na podobné závady vztahuje samozřejmě záruka, je celá situace poměrně nepříjemná a na Apple nevrhá svým způsobem dobré světlo, přestože je všem jasné, že v množství iPhonů, které Apple produkuje, se zkrátka čas od času podobný problém objevit může. 

Takto vadný displej vypadá: 

Doufejme, že se tedy jedná o skutečně ojedinělý případ, který se stejně jako vloni nedotkne žádného velkého množství uživatelů, což je velmi pravděpodobné. Pokud jste se tedy nad objednáním nového iPhonu rozmýšleli a zelený pruh vás vyděsil, vězte, že obavy na místě nejsou. Takto postižených kusů bude totiž mít Apple v zásobách velmi mizivé množství a i kdyby na vás tento “černý Petr” padl, s výměnou problém nebude.

iphone xs max chyba fb

Dnes nejčtenější

.