Zavřít reklamu

Vývojári z českého štúdia MADFINGER Games valcujú hernú komunitu jednou skvelou správou za druhou. Zoskupenie stojace za fantastickým titulom Shadowgun Legends, pripravovaným Shadowgun War Games a mnohými inými skvelými počinmi, sa postaralo o ďalšiu senzáciu. Jednou z hlavných charakteristík tvorcov je, že neustále naslúchajú svojej vernej hráčskej komunite. Preto sa vytasili s novým updatom pre svoju najúspešnejšiu hru v podobe Dead Trigger 2, ktorú si stiahlo už vyše 100 miliónov hráčov. Nejedná sa iba o najúspešnejší titul štúdia, ale aj o jednu z najikonickejších hier podobného žánru na platforme iOS. Aké vychytávky a novinky si pre nás nachystali autori tentokrát?

„Dead Trigger 2 je hra, ktorá naštartovala žáner mobilných strieľačiek a za takmer 5 rokov svojej existencie si vyslúžila status legendy,“ hovorí Marek Rabas, hlavný predstaviteľ MADFINGER Games. „Prácu na novom update poháňal nielen silný pocit zodpovednosti k našej hráčskej komunite ale taktiež zábava, ktorú sme pociťovali pri vymýšľaní nových herných módov plných čierneho humoru, ktorý je esenciou tejto zombie akcie.“ Dead Trigger 2 v novom kabáte prichádza predovšetkým s odhalením nového regiónu a možnosťou upgradovať svojho hrdinu a všetky jeho zbrane, výbavu a gadgety na úroveň 11. S tým je spojený aj nový dizajn hideoutov, kde si hlavný hrdina pomocou svojich priateľov dopĺňa zásoby a vylepšuje vybavenie. To najdôležitejšie predstavuje 5 nových herných módov plných unikátnych zážitkov na troch nových mapách Nuclear Plant, Abandoned Factory a Farm.

Dead Trigger 2 si vyslúžil záujem nejedného fanúšika nespútanej akcie. Vyskúšali ste ho aj vy? 

Poriadna nádielka herných režimov

Niekomu sa môže sekcia zombie a survival titulov zdať už príliš otrepaná, nudná, nepútavá…no jednoducho nemastná a neslaná. MADFINGER Games však aj naďalej dokazuje, že má v talóne ešte veľmi veľa receptov, ktoré dokážu okoreniť túto zaužívanú tematiku. Akých herných módov sa teda dočkáme v novom update?

Chicken Hunt – V tomto móde sa hra prenesie na zvieraciu farmu, na ktorej sa objaví množstvo zombie sliepok, ktorých osud je spečatený zmluvou medzi farmárom a hrdinom, ktorý infekciu za slušnú odmenu vyčistí. Jedná sa o veľmi zábavný režim, ktorý pôsobí dávkou akcie, no pokojne pri ňom môžte aj zrelaxovať.

Balloon Shooting – V postapokalyptickej elektrárni je možné čakať naozaj čokoľvek, no zombíci s pripevnenými balónikmi by vám na um určite nevzišli. Tu sa však bavíme o Dead Trigger 2, ktorý predstavuje bezhraničnú zábavu. Pomocou svojho hrdinu budete mieriť nielen na nakazených zombíkov, ale aj na spomínané balóny. Každý zostrelený balónik znamená cash naviac, takže určite mierte najprv na nafúknutý kus farebnej gumy, až po tom sa zamerajte na hordy nakazených zombie.

Mortar Attack – Minomet je zbraňou, ktorá podľa tvorcov skôr či neskôr prísť jednoducho musela. Teraz nastal ten správny čas. V Mortar Attack budú môcť všetci hráči zažiť ten pocit satisfakcie, keď sa pred nimi vrhajú obrovské davy nemŕtvych rovno oproti ničivej explózii.

Finding Rabbits – Tento režim je veľmi podobný tomu kuraciemu. Vašou úlohou je jednoducho zostreliť čo najviac fialových zajačikov. Čím väčšie obete, tým väčšia odmena.

Borrow a Weapon – V tomto móde obdrží hráč 3 zbrane, ktoré sa nenachádzajú v jeho osobnej výbave. Táto „pôžička“ nám umožní vyskúšať si všetky zbrane, ktoré sú v Dead Trigger 2 k dispozícii.

Súčasťou updatu budú aj dve nové zbrane s názvom Kriss Vector Elite a Golden Jackhammer, ktoré hráči získajú vďaka blueprintom nazbieraným v jednotlivých misiách. V arénach a v bojoch proti bossom predstavujú tieto zbrane nevyhnutných spoločníkov, ktorých určite s radosťou privítame. Nový update je doslova prešpikovaný nekonvenčne brutálnou zábavou, pričom naviac prináša značné vylepšenie grafiky aj pre posledné generácie mobilných zariadení. Čerstvý trailer, ktorý vám priblíži implementované novinky si môžete vychutnať v nasledujúcom videu.

  • Vynikajúca akcia v podobe Dead Trigger 2 je dostupná v App Store pre zariadenia s iOS

[appbox appstore id720063540]

Dead
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata:

Související články

Dnes nejčtenější