Zavřít reklamu

Do zahájení prodejů nových iPhonů XS a XS Max zbývá sice ještě pár dní, už nyní se však na internetu objevil jejich první unboxing. Ten má na svědomí youtuber Marques Brownlee, kterému se podařily získat oba iPhony ve zlaté barevné variantě. Pokud se tedy nemůžete dočkat vlastního otevírání krabičky s novým iPhonem, naladit se můžete tímto videem. 

Obě krabičky vypadají na první pohled prakticky shodně. Při detailním pohledu na tapety telefonů si ale můžete všimnout drobných rozdílů. Jinak se ale krabičky mezi sebou ničím jiným neliší – tedy samozřejmě krom velikosti. V balení obou iPhonů naleznete manuály, adaptér do zásuvky, Lightning kabel a samozřejmě sluchátka EarPods zakončená Lightning konektorem. V balení naopak chybí redukce Lightning – 3,5mm jack konektor, k jehož odebrání se Apple po dvou letech od odstranění jacku ze spodku iPhonu odhodlal. 

V České republice budou nové iPhony XS a XS Max dostupné od soboty 29. září, přičemž obchodníci v čele s Alzou začínají předobjednávky přijímat již tento pátek 21. září. Cena iPhonů začíná jako vloni na 29 990 korunách, končí pak na 43 490 korun. Co se pak týče nejlevnějšího iPhonu, kterým je model XR, toho se dočkáme až ve druhé polovině října. Na vině jsou problémy s výrobou displeje a software. 

iphone xs fb
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější