Zavřít reklamu

Jak vystoupit z beta testování iOS 12 a přejít tak na klasickou verzi systému

Pokud jste patřili mezi ty nedočkavce, kteří si chtěli nový iOS 12 vyzkoušet ještě před oficiálním vydáním, tak jste se museli přihlásit do veřejného beta testování a nebo se stát vývojáři s pomocí vývojářského profilu. Díky tomu jste mohli jednoduše docílit toho, že na vaše zařízení chodily betaverze operačního systému iOS 12. Pokud však už nechcete být součástí beta programu a nebo už se nechcete tvářit jako vývojáři a chcete dostávat klasické aktualizace iOS 12 pro veřejnost, tak je nutné smazat konfigurační profil v nastavení zařízení. Postup je to vcelku jednoduchý, pojďme se proto podívat, jak na to.

Jak smazat konfigurační profil

Vše se odehrává uvnitř našeho iOS zařízení – otevřeme nativní aplikaci Nastavení a přejdeme do sekce Obecné. Zde poté sjedeme úplně dolů a rozklikneme možnost Profil. Poté rozklikneme možnost iOS 12 Beta Software Profile pod nadpisem Konfigurační profil. Nyní už stačí pouze kliknout na červeně napsaný text – Odstranit profil. Poté zadáme náš kód a ještě jednou potvrdíme smazání profilu kliknutím na tlačítko Odstranit.

Vaše zařízení se poté restartuje. Pokud jste vše provedli správně, tak poté, co Apple vydá novou verzi iOS 12, už nedostanete beta verzi tohoto operačního systému. Dočkáte se klasické, veřejné verze, kterou dostanou všichni ostatní jedinci bez vývojářského účtu či bez účasti ve veřejném beta testování. Pokud však máte ve svém zařízení nainstalovanou GM verzi systému iOS 12, dostupná by pro vás měla být až následující aktualizace systému.

|
15
Leitz

Diskuze

  Ahojte, aplikacia Shortcuts bude dostupna na stiahnutie z appstoru? Teraz mam ios 12 GM cize dnesna verejna aktualizacia sa ma netyka.

  Reagovat

  According to Apple’s release notes, the new Shortcuts update introduces new actions that were not available during the beta testing period, with „Limited actions available in beta“ listed as a resolved issue.

  Over the course of the iOS 12 beta testing period, access to the Shortcuts iOS app via Testflight has been limited to developers. Public beta testers and general consumers will be able to experience the Shortcuts app for the first time next week.

  Reagovat

  Staci pockat dva, tri dny. To vyjde 12.0.1. Klasicky tenhle zabugovanej system bude mit mraky chyb. Je to tak kazdej rok. Dvacet betaverzi a jen vyjde ostra, tak se zjisti, ze je to dalsi smejd a bude vychazet jedna oprava za druhou. iOS 11 v tomhle uz ale snad nic neprekona. I kdyz kdo vi… 😂 To je realita.

  Reagovat

  Mám 12 GM, takže mě to VEŘEJNOU 12 ke stažení nabídne nebo ne?
  A co potom 12.0.1 atd? Když Beta profil nevymažu, budou oficiální aktualizace pro mě k dispozici?

  Reagovat

  Pokud máte GM verzi tak vám to dnes aktualizaci nenabídne a pokud si necháte beta profil tak budete o krok vpřed před každou veřejnou aktualizací.
  Pokud si teď smažete beta profil, aktualizace přijde až 12.0.1.

  A ako sa odhlásiť z macOS Beta neviete?
  Ďakujem.

  Reagovat

  https://beta.apple.com/sp/betaprogram/unenroll

  2s hledání na netu, no, lidstvo nečeká nic pěkného, když vidím, co všechno může existovat, jako třeba Allan69, že?

  Reagovat

  Tiež by som mohol začať urážanim ale načo. Ďakujem ti Já 1. Možno len,… Niekto vie nemecky, francúzky alebo španielsky a keď som to skúšal SK, CZ, nenašiel som nič na webe ani YT. Tak som dal skratku otázkou. Za odpoveď ďakujem, skratka splnila účel. Škoda len, že ľudia sú bez empatie a chuti pomôcť a ovláda ich viac nadradenosť, nebeské ego a povýšenosť. Napriek tomu ďakujem. Snáď ostatným na webe nevadím. Allan

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz