Po novinkách se v zahraniční zaprášilo. Doba dodání se u většiny z nich výrazně prodloužila

Předobjednávky nových modelů iPhonu Xs a Xs Max a Apple Watch Series 4 začaly na významných trzích dnešním dnem. Doručení všech těchto zařízení bylo stanoveno na příští pátek, 21. září. Nicméně zákazníci, kteří chtěli co nejrychlejší doručení, se museli opravdu snažit.

iPhone Xs lze v tuto chvíli objednat ve kterékoliv z nabízených barev i velikostí úložiště stále s uvedeným doručením 21. září. Avšak o iPhone Xs Max  je zřejmě mnohem větší zájem. 64 GB verze je stále dostupná a také prvním zákazníkům dorazí už za týden, ale u 256 GB a 512 GB variant si celkem počkáte. U nižší kapacity do 28. září – 5. října a u 512 GB verze dokonce až do 5. – 12. října. A Apple Watch Series 4 jsou na tom ještě hůře. U všech možných variant je nyní u data uvedení napsáno „polovina října“, tedy přibližně měsíc čekání.

Nevíme, zda tato situace může něco naznačovat i pro náš český trh, kde se mají začít prodávat 28. září. Můžeme pouze doufat, že je pro Česko vyčleněn dostatek kusů iPhonu Xs, Xs Max i Apple Watch Series 4 a dostane se tak alespoň na většinu zákazníků, kteří si je předobjednají. Avšak je zde i varianta, že kusů bude opravdu omezené množství a téměř ihned po zahájení předprodeje se i na českých stránkách Applu začne datum doručení posouvat.

| | Zdroj
13
Leitz

Diskuze

  Jak jsem tady už dnes někde psal u jiného příspěvku. Minutu po zahájení předprodeje už byl německý apple store vyprodaný a hlásilo to dodání u všech variant do 3. týdnů. 9to5mac nevím odkud čerpá, ale mluvil jsem s kámošem, který žije v Kanadě a potvrdil mi, že kolem 10h. CET byl jejich store taky vyprodaný, co se iPhone Xs Max týče. Potom si vždycky vzpomenu, jak androidí trolové vždy hejtí Apple, nadávají na něj, jaký je to shit a že by si to nikdy nekoupili. Vzkaz pro Vás androidí ovce. Myslím, že firma Apple ani o to nestojí 😜😜😜 A mezi námi děvčaty. Raději budu nádherná a zdravě vypadající iovečka, než odporná, zelená, nezdravě vypadající troska android 🤢

  Reagovat

  Radši iphone za 100 tis než androida. Doufám že zdražování nepřestane, protože občas si na iphone našetří i kdejaká androidí socka a pak ho v diskusích pomlouvá.

  Reagovat

  Neví někdo kdy bude zahájen předprodej? Tedy vím že v pátek 21. září. Ale v kolik hodin? V 00:00? Nebo až ráno? Já abych věděl kdy se mám nachystat 😁

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz