Zavřít reklamu

Předobjednávky nových modelů iPhonu Xs a Xs Max a Apple Watch Series 4 začaly na významných trzích dnešním dnem. Doručení všech těchto zařízení bylo stanoveno na příští pátek, 21. září. Nicméně zákazníci, kteří chtěli co nejrychlejší doručení, se museli opravdu snažit.

iPhone Xs lze v tuto chvíli objednat ve kterékoliv z nabízených barev i velikostí úložiště stále s uvedeným doručením 21. září. Avšak o iPhone Xs Max  je zřejmě mnohem větší zájem. 64 GB verze je stále dostupná a také prvním zákazníkům dorazí už za týden, ale u 256 GB a 512 GB variant si celkem počkáte. U nižší kapacity do 28. září – 5. října a u 512 GB verze dokonce až do 5. – 12. října. A Apple Watch Series 4 jsou na tom ještě hůře. U všech možných variant je nyní u data uvedení napsáno „polovina října“, tedy přibližně měsíc čekání.

Nevíme, zda tato situace může něco naznačovat i pro náš český trh, kde se mají začít prodávat 28. září. Můžeme pouze doufat, že je pro Česko vyčleněn dostatek kusů iPhonu Xs, Xs Max i Apple Watch Series 4 a dostane se tak alespoň na většinu zákazníků, kteří si je předobjednají. Avšak je zde i varianta, že kusů bude opravdu omezené množství a téměř ihned po zahájení předprodeje se i na českých stránkách Applu začne datum doručení posouvat.

Apple Watch video fb
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata:

Související články

Dnes nejčtenější