Zavřít reklamu

Ani poslední dny před představením nových iPhonů a dalších produktů od Applu není nouze o různé úniky informací, které nás s novinkami seznamují. Se zajímavou zprávou přišla dnes například agentura Bloomberg, která poodhalila několik tajemství o nejlevnějším chystaném iPhonu. Radostná však rozhodně nejsou. 

Pokud jste si na nový iPhone Xc, jak by se měl 6,1” iPhone jmenovat, brousili zuby, možná budete mít problém s jeho sehnáním. Apple by jej měl podle zdrojů agentury Bloomberg sice představit spolu po boku zbylých dvou iPhonů a začít je s nimi i další týden v pátek prodávat, jeho zásoby však budou omezené. Pokud tedy s jeho nákupem zaváháte, je možné, že si na něj budete muset opět několik týdnů počkat. Nicméně nic nenaznačuje tomu, že by to mělo být tak brutální čekání, jako vloni na iPhone X.

Podobu iPhonu Xc známe již několik měsíců zcela přesně:

Celé zpoždění údajně zavinily problémy s LCD displeji použitými právě u tohoto modelu, které budou též disponovat výřezem a tenkými rámečky, díky čemuž by měl telefon disponovat prakticky stejným designem jako jeho loňský bratříček iPhone X (samozřejmě vyjma duálního fotoaparátu). Bloomberg dále potvrdil, že by jeho tělo mělo být vyrobeno z hliníku. Vcelku zajímavé je i to, že se podle reportérů výše zmíněné agentury dočkáme v těle levného iPhonu stejného čipsetu, který bude pohánět jeho prémiové bratříčky. RAM paměť by však měla být v porovnání s OLED modely o něco nižší.  

iPhone Xc by tak nakonec mohl být skutečně velmi zajímavý model za přijatelnou cenu, který zaujme nejen svým hardwarem, ale i designem. Na druhou stranu je ale potřeba si přiznat, že jsme o něm slyšeli v posledních dnech skutečně velké množství různých spekulací, které se v některých ohledech navzájem vylučují. Jasno tak budeme mít až po středeční keynote. Nechme se tedy překvapit. 

iphone 9 koncept fb
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata:

Související články

Dnes nejčtenější