Zavřít reklamu

Je tomu pouhý měsíc od chvíle, kdy Apple slavnostně otevřel svůj nový Apple Store v městě módy Miláně. Obchod se nachází na Piazza Liberty, respektive pod ním. Náměstí je v samém centru Milána a je v podstatě vstupní branou do světa módy, za ním se totiž nachází ulice s těmi nejvěhlasnějšími značkami světa. Na své letošní dovolené jsme se právě před Azurovým pobřežím zastavili v Miláně a Apple Store nemohl chybět.

Osobně jsem byl nadšený, aniž byste si totiž všimli toho, že se jedná o Apple Store, uchvátí vás ohromný skleněná konstrukce na kterou ze dvou stran stříká voda, jenž následně stéká po skleněných stěnách. Až v momentě kdy si začnete prohlížet tento monument zjistíte, že je to vlastně vstupní brána do Apple Store. Do toho se dá dostat také výtahem, který je na protější straně náměstí. Samotné náměstí jsou totiž schody, po kterých taktéž můžete dojít až do obchodu a zároveň slouží jako přirozený průnik světla do celého obchodu.

Ten je situován celý po zemí a díky přirozenému světlu doplněnému tím umělým vypadá hala v níž se rozprostírají jednotlivé stoly s produkty skvěle. Uvnitř je dokonce tolik světla, že zde Apple nechává růst stromy. Produkty nechybí žádné a samozřejmě kromě standardních Apple věcí zde najdeme také speciální doplňky od partnerů.

Co se týká samotného Apple Store nemám mu co vytknout. Architektonicky se jedná o další skvost v podání Applu, školení zde probíhají prakticky nonstop a samozřejmě nechybí ani interaktivní zeď k přednáškám. Pokud tedy budete poblíž, rozhodně se vyplatí do Apple Store v Milánu podívat.

Apple store milano
Apple store milano

Dnes nejčtenější

.