Zavřít reklamu

Kromě oznámení nových zařízení od Applu se blíží také vydání nových operačních systému. iOS pro iPhone a iPad ve verzi 12 bude k dispozici nejspíše zhruba týden po keynote. Bude také předinstalovaný na nových modelech iPhonů, u kterých se očekává zahájení prodeje 21. září.

Už dnes Apple začal s propagací iOS 12 skrze aplikaci Tipy, ta začala uživatelům zobrazovat upozornění. V něm se uživatel dozví o blížícím se vydání nové verze operačního systému a rovnou připomíná dvě novinky, kterých se dočkáme. Obě si můžete prohlédnout v galerii. Tou první je znatelné vylepšení výkonu a s ním i související rychlejší práce na vašem zařízení. Na druhém obrázku vidíme seskupená oznámení. Ta na obrazovce zabírají méně místa a jsou ve skupinách podle aplikace, které patří.

Aplikace Tipy nyní představuje iOS 12:

Zatím jsou však v aplikaci Tipy pouze tyto dva obrázky. Je možné, že další budou postupně přibývat, aby Apple rozšířil povědomí o blížícím se iOS 12 co největšímu počtu uživatelů. Ne každý totiž sleduje keynote, na které se novinky představují, a toto je nejjednodušší způsob, jak se o nich mohou dozvědět. Potenciálních uživatelů, kteří budou moci aktualizovat na iOS 12 je obrovské množství. Tento systém totiž bude možné nainstalovat na jakékoliv zařízení od iPhonu 5s.

ios 12 tipy fb

Dnes nejčtenější

.