Zavřít reklamu

V posledních dnech se nemluví pomalu o ničem jiném, než nadcházející keynote, na které se dočkáme představení nových zařízení od Applu.

Díky úniku fotografií s jistotou víme o nových Apple Watch a také iPhonu XS, ale očekává se také oznámení nového iPadu, AirPods či nástupce MacBooku Air.  A přesně toto období těsně před keynote si užívají všichni, kteří se chtějí předvést se svým konceptem některého z jablečných produktů.

S pěkným konceptem přišel i designér Lee Gungho z ConceptsiPhone, který se rozhodl lidem přiblížit pravděpodobnou podobu iPhonu 9. U obou produktů si můžeme všimnout chybějícího Home tlačítka a u iPhonu i několika barevných variant, o kterých se spekuluje. Jedná se o koncept modelu, který přijde s nejnižší cenovkou, což však pocítíme na jeho výbavě. Namísto OLED displeje, se kterým přijdou dva dražší modely, nabídne tento 6.1palcový iPhone pouze LCD displej. Také se očekává například méně GB RAM. A kdo ví, jak to bude s procesorem A12 či technologií 3D Touch. Na druhou stranu odhadovaná cena je 600 – 700 $, což by mohl být pro mnoho uživatelů hlavní důvod k výběru tohoto modelu.

A pro jaký iPhone se letos rozhodnete vy? Dáte přednost této levnější variantě „desítky“, nebo radši zainvestujete do prémiové řady s OLED displejem? Popřípadě, dává vám vůbec uvedení tohoto smartphonu smysl?

iphone 9 koncept fb

Dnes nejčtenější

.