Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Vlastníte chytrou televizi, ale nezdá se vám dostatečně chytrá či máte doma televizi bez smart funkcí, ale rádi byste je využívali? Skvělým řešením může být zvlášť pro uživatele produktů od Applu pořízení multimediálního centra Apple TV. Jeho nejnovější verzi představil Apple před rokem a do vínku jí dal skutečně parádní hardware, který vám zajistí velké množství zábavy jak při sledování filmů, tak i při využívání aplikací či hraní her. Pojďme si tedy tuto užitečnou černou krabičku představit podrobněji. 

Apple TV 4K je multimediální centrum, které dodá vaší televizi spoustu skvělých vlastností. Po jeho připojení totiž získáte přístup k celé řadě aplikací či službám, které můžete znát ze svého iPhonu či iPadu. Díky podpoře 4K HDR můžete například sledovat vaše oblíbené filmy či seriály z Netflixu či iTunes, aniž byste museli cokoliv složitě přepojovat. 

Apple TV však neslouží jen ke sledování filmů a seriálů. Přeměnit jí totiž můžete i ve zdařilou herní konzoli, na které si můžete zahrát zábavné tituly známé převážně ze systému iOS. Ovládat je můžete buďto pomocí přibaleného ovladače, který disponuje dotykovou ploškou, nebo pomocí speciálního herního ovladače, který lze za pár stokorun dokoupit, a bezdrátově připojit k Apple TV.  V App Storu systému tvOS ale naleznete i spoustu jiných aplikací, které vás mohou zabavit či něco naučit. 

Skvělou věcí je i to, že do své televize můžete díky Apple TV streamovat obsah ze svého iPhonu, iPadu, Macu a dokonce i Apple Watch. Můžete si buď přehrávat svou oblíbenou hudbu, nebo se rovnou pustit do prezentace rodinných fotek či videí. Vše je navíc extrémně jednoduché – ostatně, přesně jak je u Applu zvykem. 

Nejnovější Apple TV 4K se 64 GB úložištěm stojí za normálních okolností 5 790 korun. Díky spolupráci s Alza.cz vám ale můžeme nabídnout slevu 800 korun, která se z ceny produktu odečte po zadání slevového kódu LSAAPPLETV4K do pole pro slevový kód. Díky tomu vás tak tento produkt vyjde na 4 990 korun, což je skutečně příjemná cena. Ale pozor, kód je jen na 15 použití. Po vyčerpání bude okamžitě deaktivován a Apple TV 4K se bude prodávat za standardních 5 790 korun. Kompletní podmínky akce pak naleznete zde. 

Apple TV 4K FB 3

Související články

Dnes nejčtenější

.