Zavřít reklamu

Včera večer unikla Applu fotografie dvou chystaných iPhonů, které nám dle všeho hodlá představit 12. září v Divadle Steva Jobse na své keynote, na kterou nás včera oficiálně pozval. Díky fotce, kterou jako první zveřejnil portál 9to5mac, je tak konečně potvrzeno, že se letos dočkáme větší verze oblíbeného iPhonu X, který Apple představil vloni. Ten by měl navíc podle fotky dorazit v další barevné variantě a to ve zlaté. O této barvě se sice spekulovalo již vloni, nakonec však kvůli údajným výrobním problémům Apple světu přinesl „jen“ černou a bílou variantu. Letos ale již budeme moci vybírat hned ze tří verzí.

Fotka též odhalila velmi pěknou tapetu, se kterou budou nejspíš novinky prezentovány jak na keynote, tak i na webu Applu. Oproti loňské abstrakci letos sáhl Apple po osvědčených planetách, které nejsou na displejích iPhonů ničím novým. A právě tuto tapetu, kterou Apple na fotce na displeje svých nových iPhonů nastavil, si nyní můžete stáhnout přímo na tomto odkazu.

IPHONE-XS
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Jak už jsem psal výše, díky uniklé fotce je konečně potvrzeno, že se dočkáme i většího iPhonu s OLED displejem, nad kterým se spekulovalo prakticky od představení iPhonu X vloni. Do parády si tento model vzala i celá řada designérů. Na jeden z jejich konceptů se můžete podívat pod tímto odstavcem.

I letos je tak tajemství nových iPhonů odhaleno s předstihem. Největší otazník tak nyní visí nad jejich cenou. Rozhodne se Apple cenu 5,8″ snížit a za 999 dolarů prodávat model Plus nebo naopak vyžene jeho cenu ještě o něco výše a bude doufat, že se mu v prodejích bude dařit tak jako jeho bratříčkovi vloni?

IPHONE-XS 2
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější