Zavřít reklamu

Zatímco v minulosti dokázal Apple držet tajemství okolo svých chystaných produktů pod pokličkou prakticky do jejich vydání, poslední roky se mu to tak úplně nedaří. Poté, co v loňském roce prozradila valnou většinu informací o chystaných produktech GM verze iOS 11, letos Applu dokonce unikly fotografie dvou iPhonů, které jejich design odhalují zhruba dva týdny před jejich oficiálním oznámením. 

Fotografie, které zveřejnil jako první portál 9to5mac díky zveřejnění na FCC, potvrzují hned několik věcí. Zaprvé je již nyní jisté to, že se skutečně dočkáme větší varianty iPhonu X, zadruhé ponese jeden z letošních iPhonů jméno iPhone XS a za třetí se dočkáme zlaté varianty.

Tato fotka unikla: 

IPHONE-XS 2

Další detaily bohužel v tuto chvíli netušíme. Výše zmíněnému portálu se totiž dostala do rukou pouze fotografie s přesným názvem telefonu. I to ale určitě mnohým z nás stačí k radosti, jelikož mnohými očekávané “plusko” skutečně dorazí. Co se pak týče jeho hardwaru, mělo by se stejně jako jeho menší bratříček pochlubit čipsetem A12 či 4 GB RAM paměti. Větší model pak bude disponovat 6,5” displejem, menší zas dostane do vínku 5,8” OLED. 

Potvrzeno! „Pluskový“ iPhone s designem X dorazí:

IPHONE-XS 2

Související články

Dnes nejčtenější

.