Zavřít reklamu

Tak je to tady! Po týdnech spekulací se před malou chvílí Apple konečně odhodlal k rozeslání pozvánek na svou zářijovou keynote, na které by měl podle všech očekávání představit iPhony pro letošní rok spolu s celou řadou dalších novinek. I letos nás Apple přivítá v Divadle Steva Jobse v areálu svého nového sídla – Apple Parku. Událost proběhne ve středu 12. září od 10 hodin tamního času, tedy od 19 hodin času našeho. Pokud bude prezentace probíhat dle zaběhlých zvyklostí, čekají nás tento den zhruba dvě hodiny představování novinek.

Těšíte se na iPhone X Plus?:

Zatímco vloni byla pozvánka na zářijovou keynote poměrně barevná a díky prolnutí modré, bílé a červené barvy v logu Applu některé z vás ihned napadlo, že se na této keynote dočkáme i oznámení týkajících se České republiky, letos zvolil Apple motiv výrazně temnější. Pozvánce totiž naleznete jen dvě barvy – černou a zlatou, přičemž krom informací pro pozvané na ní můžete vidět nejspíš obrys hlavní budovy Apple Parku ze shora.

Apple-event-2-full

Co se pak týče novinek, který by měl Apple představit, dočkat bychom se samozřejmě měli hned tří nových iPhonů, dále Apple Watch Series 4, dvou nových iPadů Pro a možná i nových MacBooků. Krom toho se pak dozvíme i datum vydání iOS 12 a dalších operačních systémů pro veřejnost.

pozvanka apple event

Související články

Dnes nejčtenější

.