Zavřít reklamu

Battle Royale aj naďalej hýbe herným svetom a v jeho čele neustále stojí extrémne populárny titul Fortnite z dielne Epic Games. Nazdory tomu, že sa o hernom fenoméne nehovorí tak často ako tomu bolo pred pár týždňami, hra stále figuruje na popredných miestach obľúbenosti a svojim tvorcom zarába rozprávkové peniaze. Informácia o potenciálnom príchode Fortnite na obrazovky Apple TV potešila nejedného fanúšika, no náhla vlna negácií tohoto výroku nás presvedčila o tom, že na jeblčnej televízii sa tohoto titulu v dohľadnej dobe nedočkáme. Tvorcovia hry však aj naďalej pokračujú vo svojej iniciatíve odmeňovania fanúšikov v podobe zberateľského a stále sa obmieňajúceho obsahu, o čom svedčí aj zaradenie nových balíčkv do hry.

Najsilnejším kalibrom zisku sú stále mikrotransakcie, no Epic Games sa sem tam rozhodne obdarovať fanúšikovskú komunitu aj bez „symbolických“ finančných poplatkov. V tomto prípade sa však znova hlásia o slovo platené transakcie, pričom Epic práve vypustil do obehu balíček s názvom Ace Pack. Ten si môžete zakúpiť za 4,99 $ a na oplátku získate V-Bucks, back bling a nový outfit pre vašu postavu. Okrem toho sú po časovo obmedzenú dobu dostupné aj staré známe tematické predmety. Počas najbližších hodín si môžete zabstarať balíček The Royale Hearts s témou Love alebo set Space Explorers Gear z vesmírnou témou.

Kozmetické vylepšenia potešia azda každého hráča, no pre nováčikov musíme pripomenúť, že vizuálne prvky nemajú vôbec žiaden vplyv na gameplay a priebeh hry. Znevýhodnenie neplatiacich hráčov by sa tým mohlo dostať ešte do závratnejších nepomerov, čo by následne viedlo k ešte väčšej kritike učitých herných skutočností. Onedlho tu máme september/září, čo zvykne byť časom veľkých updatov a oznámení. Môžeme predpokladať, že čakať na seba nenechá ani Epic Games s titulom Fortnite a už čoskoro vyrukuje s určitým oznámením o pripravovaných novinkách. Nechajme sa prekvapiť, čo si pre nás tvorcovia najúspešnejšej hry súčasnosti nachytali na nadchádzajúce obdobie.

Fortnite

Související články

Dnes nejčtenější

.