Zavřít reklamu

Je to skoro až k nevíře, ale krom fotky nových iPhonů se na světlo světa před malou chvílí dostala i fotka nových Apple Watch Series 4. O jejich příchodu se též v minulých týdnech čile spekulovalo a právě čerstvý únik oficiální fotografie Applu, který jako první zveřejnil portál 9to5mac, jejich příchod potvrzuje.

Předpoklady se naplnily. Nové hodinky dostanou skutečně větší displej v na první pohled stejném těle. Díky zúžení rámečků by se měl displej hodinek zvětšit zhruba o 15 %, díky čemuž bude moci vytvářet pro hodinky sofistikovanější ciferníky, do který bude možné vkládat daleko více věcí. 

apple_watch_series_4_9to5mac

Právě jeden nový ciferník je na fotografii také zachycen. Jak můžete sami vidět, Díky větší ploše do něj vývojáři “napasovali” o poznání více věcí, což je nejen užitečné, ale i velmi dobře vypadající. Analogový ciferník tak může ukazovat i osm kompilací, což je skutečně velmi slušné. 

Apple Watch s displejem přes celou přední stranu přeci jen dorazí a dokonce se přiblíží tomuto konceptu:

Krom toho si můžete všimnout malého otvoru mezi bočním tlačítkem a digitální korunkou. Jedná se s největší pravděpodobností o mikrofon či reproduktor, díky čemuž by mělo být například volání přes hodinky opět o něco příjemnější a kvalitnější. Pokud jste tedy nad koupí nových hodinek přemýšleli, určitě si ještě pár týdnů počkejte. 

apple_watch_series_4_9to5mac

Související články

Dnes nejčtenější

.