Zavřít reklamu

Je to skoro až k nevíře, ale krom fotky nových iPhonů se na světlo světa před malou chvílí dostala i fotka nových Apple Watch Series 4. O jejich příchodu se též v minulých týdnech čile spekulovalo a právě čerstvý únik oficiální fotografie Applu, který jako první zveřejnil portál 9to5mac, jejich příchod potvrzuje.

Předpoklady se naplnily. Nové hodinky dostanou skutečně větší displej v na první pohled stejném těle. Díky zúžení rámečků by se měl displej hodinek zvětšit zhruba o 15 %, díky čemuž bude moci vytvářet pro hodinky sofistikovanější ciferníky, do který bude možné vkládat daleko více věcí. 

Právě jeden nový ciferník je na fotografii také zachycen. Jak můžete sami vidět, Díky větší ploše do něj vývojáři “napasovali” o poznání více věcí, což je nejen užitečné, ale i velmi dobře vypadající. Analogový ciferník tak může ukazovat i osm kompilací, což je skutečně velmi slušné. 

Apple Watch s displejem přes celou přední stranu přeci jen dorazí a dokonce se přiblíží tomuto konceptu:

Krom toho si můžete všimnout malého otvoru mezi bočním tlačítkem a digitální korunkou. Jedná se s největší pravděpodobností o mikrofon či reproduktor, díky čemuž by mělo být například volání přes hodinky opět o něco příjemnější a kvalitnější. Pokud jste tedy nad koupí nových hodinek přemýšleli, určitě si ještě pár týdnů počkejte. 

Dnes nejčtenější

Další články