Zavřít reklamu

Dnešní den je na nové informace o chystaných produktech, které by nám měl Apple představit již za pár týdnů, skutečně bohatý. Na našem webu jste si mohli již prohlédnout všechny barevné odstíny chystaného 6,1” iPhonu, zjistit název jednoho z letošních iPhonů či prozkoumat, jak velký výkonnostní nárůst nejspíš přinesou nové procesory A12, které Apple vloží do minimálně dvou letošních iPhonů. Následující řádky se ale jablečných telefonů již týkat nebudou. Zabrousíme v nich totiž na jiný velmi oblíbený produkt v nabídce Applu – Apple Watch. Jejich nová generace by totiž měla též v září též dorazit. 

Pokud dění ohledně Apple Watch Series 4 sledujete od prvopočátku, víte, že by se měly letos konečně dočkat větší designové změny. Apple by měl totiž výrazně zúžit rámečky kolem displeje, čímž se jeho plocha zvětší a vývojářům tak nabídne daleko více prostoru pro jejich aplikace. Přestože by měl displej o něco narůst, rozměry hodinek by ale měly zůstat beze změn. A právě tyto informace dnes potvrdila i agentura Bloomberg. I její zdroje totiž potvrdily, že Apple Watch Series 4 dorazí s větším displejem, který bude vsazen do klasického těla, díky čemuž se nemusíme obávat například toho, že bychom k novým hodinkám již nepřipnuli řemínky ze starších generací. Změny by se nejspíš neměly dočkat ani senzory na spodní straně hodinek. Těžko tak říci, zda přinese v tomto ohledu vůbec nějakou změnu. V minulosti se sice spekulovalo o tom, že bychom se měli u Apple Watch dočkat například měření úrovně cukru v krvi, o této vychytávce se však nyní již prakticky nemluví a její příchod je tak poměrně nepravděpodobný. Tedy alespoň pro letošní rok. 

Takovéto Apple Watch by vypadaly úchvatně. Přesto jsou ale zatím spíše hudbou budoucnosti: 

Krom zúžení rámečků kolem displeje se dá též očekávat vylepšení procesoru a výdrže baterie, která je ale již u “trojkových” Apple Watch poměrně slušná. Kýženého týdnu sice nedosahuje, tři dny ale hodinky vydrží bez větších problémů. Největší otazník tak nejspíš visí nad jejich cenou. Těžko totiž říci, zda si Apple opět řekne a zhruba 11 tisíc korun, či zda kvůli inovacím, které u Apple Watch Series 4, cenu opět zvýší. Jasno ale budeme mít již poměrně brzy. 

apple watch series 4
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata:

Související články

Dnes nejčtenější